Як відкрити гру у віконному режимі.

Ситуація, коли доводиться одночасно користуватися декількома програмами - звичайна справа для користувача комп'ютера. Прикладні програми запускаються у віконному режимі, а переключитися з одного вікна в інше простіше простого. Але якщо одна з таких програм - комп'ютерна гра, все виявляється дещо складніше через те, що додатки цього типу за замовчуванням запускаються в повноекранному режимі.
Інструкція
1
Спробуйте найпростіший спосіб перемикання з повноекранного режиму у віконний - при запущеній грі натисніть клавіші Alt + Enter. Якщо воно не спрацює, перевірте, чи не використовував виробник інші досить поширені аналоги цієї команди - клавішу F11 і комбінацію Ctrl + F для ОС Windows або Command + M для MacOS.
2
Інший спосіб обійтися без ручного редагування властивостей гри - скористатися перемикачем у віконний режим з налаштувань програми. Це опція теж є далеко не у всіх іграх, але перевірити варто - в меню запущеного додатка перейдіть в розділ налаштувань (Settings) і пошукайте установку «Екранний режим» (Windowed mode) або схожу з нею. Якщо така настройка існує - поставте прапорець і збережіть зміни.
3
Якщо обійтися елементами управління самої гри не виходить, спробуйте відповідний модифікатор додати в рядок запуску програми. Для цього клікніть правою кнопкою миші її ярличок на робочому столі і в контекстному меню виберіть рядок «Властивості». Якщо для запуску ви використовуєте пункт в головному меню ОС, то виконайте це ж саме з рядком в меню. В результаті на екрані з'явиться віконце з виділеною рядком в поле "Об'єкт".
4
Перейдіть в кінець цього рядка (клавіша End) і через пропуск додайте модифікатор -window. Потім натисніть кнопку OK і запустіть додаток. Цей спосіб дозволяє запустити у вікні Counter Strike, Warcraft, Mass Effect і ін. Якщо у вашій грі він не спрацює, спробуйте змінити модифікатор - наприклад, віконний режим в Sims 2 включається додаванням -w, а крім цього варіанту можливий -win.
5
Цю опцію можна включити і через файл настройок, якщо, звичайно, вона передбачена виробником. Щоб це з'ясувати, перейдіть в папку гри і пошукайте в файлах текст Fullscreen або Windowed. В Windows 7 це можна зробити за допомогою віконця пошуку в правому верхньому куті вікна «Провідника», якщо клікнути іконку «Вміст файлів» після введення тексту. Установку Fullscreen в файлі налаштувань потрібно відключити, тобто призначити їй значення 0, а Windowed - включити, тобто привласнити 1.
Зверніть увагу
Комп'ютерну гру не обов'язково закривати, щоб переключитися в іншу програму. Її можна згорнути і одночасно відкрити вікно іншого запущеного додатка натисканням комбінації клавіш Alt + Tab - це дозволяє в багатьох випадках вирішити задачу без запуску гри у віконному режимі.
Іноді користувачеві потрібно запустити улюблену гру у віконному режимі і для цього є багато причин: від простого зручності, пов'язаним з високим дозволом екрану, до приховування гри від начальства, якщо його представник випадково зайде в кабінет. Способів виконання даної операції безліч.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна гра.
Інструкція
1
Найпростіший і доступний спосіб - натискання клавіш Alt + Enter. У більшості додатків Windows-платформи ця команда застосовується для зміни режиму відображення. Але в плані ігор цей спосіб не найдієвіший, тому, швидше за все, він для вас не підійде.
2
Також віконний режим можна задати за допомогою програмних засобів самої гри. Як це зробити? Дана настройка, як правило, знаходиться в меню гри, розділ «Налаштування» (Options). Т.к. існує велика кількість ігор, дана опція називається по-різному: «Віконний режим», «Грати в вікні», FullScreen Mode і т.д. Після закриття меню налаштувань, вікно гри автоматично зміниться в розмірі.
3
Далі можна скористатися можливостями зміни даних запускається файлу, якщо бути точніше - зміни параметрів запуску гри. Якщо при запуску виконуваного файлу доповнити його оператором window, є ймовірність відображення віконного режиму. Натисніть правою кнопкою миші на ярлику гри і виберіть пункт «Властивості».
4
У вікні, перейдіть до підлоги «Об'єкт» і допишіть оператор «-window» без лапок. Наприклад, спочатку у нас є рядок типу «C: Program FilesAlawar.ruВолшебние пузиріSkyBubbles.exe», після її зміни вона буде виглядати наступним чином: «C: Program FilesAlawar.ruВолшебние пузиріSkyBubbles.exe» -window. Для відновлення повноекранного режиму гри достатньо прибрати доданий оператор або замінити його на «-full screen» без лапок.
5
Якщо всі способи так чи інакше не впоралися із заданою завданням, рекомендується звернутися до першоджерела - розробнику даного ігрового комплексу. На офіційному сайті або форумі можна задати таке питання або за допомогою пошуку знайти відповідь. Але не всі ігри підтримують віконний режим, тому ви можете зіткнутися з такою ситуацією.