Як вибрати cd-програвач.

З появою аудіотехніки, здатної відтворювати популярний MP3 формат, CD-програвали «здали позиції» на ринку. Проте з часом стало ясно, що звучання музичних композицій, записаних у форматі MP3, не відрізняється високою якістю, і програвачі звичайних компакт-дисків знову стали користуватися попитом.
Інструкція
1
Якщо вам потрібен хороший CD-програвач, шукайте таку апаратуру, яка призначена тільки для відтворення аудіо-дисків. Зустрівши на полицях магазину електроніки програвач, який не підтримує читання дисків в форматах MP3, WMA і інших, що зберігають в собі стислий звуковий потік, недосвідчений покупець лише в подиві розведе руками, нарікаючи на високу ціну такого марного, на його погляд, пристрої. А ось для того, хто хоч трохи розбирається в питанні, це буде знаком, що перед ним якісна техніка.
2
Крім того, ви повинні розуміти, що будь-яке ускладнення конструкції неодмінно відбивається на якості аналогового тракту. Так, якщо ви хочете отримати пристрій типу «два в одному» (наприклад, з можливістю відтворення DVD-дисків), але при цьому з хорошим звуком, ви даремно витратите гроші - якість звуку звичайних дисків буде занадто низьким.
3
Хороший програвач неодмінно повинен володіти можливістю обробляти сигнал, перетворюючи його в звук з найменшою похибкою. Це досягається за рахунок використання 24-бітного ЦАП. Наявність цього параметра в характеристиках пристрою однозначно буде говорити на користь вибору саме цієї техніки.
4
Щоб здешевити і без того досить дорогу продукцію, виробники CD-програвачів випускають деякі моделі без пульта ДУ. Однак для багатьох споживачів наявність цього допоміжного пристрою є одним з важливих критеріїв у виборі техніки. Так що переконаєтеся в тому, що апарат був укомплектований пультом дистанційного управління, а ще краще, якщо він буде забезпечений дисплеєм.
5
Хороший сучасний програвач немислимий без коаксіального і оптичного роз'ємів, які дозволяють без спотворень як відтворювати звук з програвача, так і записувати його, використовую допоміжні пристрої. Тому зверніть увагу на наявність цифрових інтерфейсних роз'ємів в апарата.