Як накреслити дах.

Дах відіграє важливу роль в конструкції споруди. Вона не просто захищає будинок від несприятливих природних явищ, а й виконує естетичну функцію, визначаючи сприйняття нами вигляду будівлі. При конструюванні даху важливі пропорції, форма і колірні рішення. Проектуючи споруда, необхідно ретельно опрацювати всі деталі конструкції даху.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - папір;
  • - програми для проектування і візуалізації будинків.
Інструкція
1
Використовуйте для креслення даху одну з професійних комп'ютерних програм, наприклад, «Автокад», «Архікад» або «К3-Котедж». Якщо ж ви маєте намір додатково зобразити в хорошій якості кроквяну систему, зупиніть свій вибір на програмі «Аркон», яку з успіхом застосовують і архітектори, і приватні користувачі.
2
Встановіть програму «Аркон» на комп'ютері, дотримуючись інструкцій з інсталяції, і запустіть її. Визначте, користуючись бібліотекою функцій, який тип даху вам підходить. Програма дає можливість намалювати вільну, односхилий або двосхилий дах, плоску, сферичну або мансардну з фронтоном.
3
Якщо вас не влаштовують стандартні типи, ви можете спробувати сконструювати дах самі. Виберіть функцію «Установка даху», задайте в діалоговому вікні параметри конструкції і збережіть їх під будь-яким ім'ям.
4
Скористайтеся вікном «Редактор даху». Вкажіть типи сторін, її розміри, габарити лісоматеріалу та інші істотні характеристики. При бажанні використовуйте для перегляду готової конструкції функцію «Анімаційне обертання».
5
Для додання проекту індивідуальності змінюйте стандартну форму. Для цього внесіть свої значення для окремих скатів. Відкоригуйте розміри фронтонів, висоту ринв, кут нахилу поверхонь. Результати внесених змін відобразяться при натисканні на кнопку «Перегляд».
6
Перейдіть на вкладку «Загальне», щоб ввести висоту горищного напівповерху. На вкладці «Підкроквяні прогони» виберіть для відображення на малюнку параметри підстави у даху з похилими кроквами.
7
З наявного набору підберіть для креслення даху характеристики покрівельних матеріалів, включаючи фактуру і колір.
8
Всі вибрані параметри даху збережіть в програмі у вигляді окремого проекту, щоб при необхідності повернутися до нього для внесення уточнень і змін. При необхідності малюнок майбутньої даху можна вивести на друк.