Як відновити Вибране.

Для зручності роботи в інтернеті ви користуєтеся можливістю збереження закладок в папку «Вибране» вашого браузера. Вас може нічого ті турбувати, але приходить момент, коли потрібно перевстановлення системи. Зробіть кілька простих кроків, щоб зберегти потрібну інформацію.
Інструкція
1
Кожен браузер має можливість експорту та імпорту закладок. Це означає, що ви можете зберегти закладки в один файл на жорсткий диск, а потім їх спокійно завантажити.
2
Відновіть закладки в браузері Internet Explorer наступним шляхом. Знайдіть у верхньому правому кутку вікна браузера кнопку у вигляді жовтої п'ятикутної зірочки. Якщо ви натиснете на неї, з'явиться панель вибраного. Натисніть на напис «Додати до обраного», далі в контекстному меню виберіть вкладку «Імпорт і експорт». У новому вікні поставте відмітку напроти пункту «Експортувати у файл», потім натисніть «Далі». У наступному вікні виберіть параметр «Вибране», натисніть «Далі». Тепер виберіть папку для процедури експорту та натисніть «Далі». Файл, який створюється за замовчуванням, називається bookmark.htm, знаходиться він в папці «Документи». Буде краще, якщо ви зміните назва файлу так, щоб його легше було запам'ятати, і виберете папку не так на системному диску. Натисніть «Експорт», потім «Готово». Щоб відновити «Вибране», вам потрібно буде повторити процес, але для команди «Імпорт», вибираючи при цьому збережений раніше файл.
3
Якщо ви використовуєте браузер Opera, для збереження «Вибраного» виберіть параметр «Закладки», потім «Управління закладками» і меню «Файл». Потім вам потрібно вибрати пункт «Експортувати як HTML». Задайте ім'я файлу експорту і виберіть папку для збереження. Щоб відновити закладки, виберіть «Закладки» \ «Управління закладками» \ «Файл» \ «Імпортувати закладки Opera». Якщо ви в «Опері» відновлюєте закладки від іншого браузера - вам потрібно вибрати його зі списку браузерів, які запропоновані в меню.
4
За умови, що ви використовуєте Mozilla Firefox, увійдіть в меню «Закладки», після «Показати всі закладки», також ви можете натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + B. У новому вікні клікніть «Імпорт і резервування», потім «Експорт закладок в HTML-файл». Потім задайте директорію і ім'я файлу. Щоб відновити закладки: «Показати всі закладки» \ «Імпорт і резервування» \ «Імпорт закладок з HTML-файла», виберіть збережений раніше файл.
5
Google Chrome. Клацніть по меню налаштувань у верхньому правому куті (у вигляді гайкового ключа). Потім виберіть «Диспетчер закладок» \ «Закладки» \ «Експортувати закладки у файл HTML». Вкажіть директорію і ім'я файлу. Для відновлення замість «Експортувати закладки у файл HTML» виберіть «Імпортувати закладки з файлу HTML».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ofg0X2lddV8
Зверніть увагу
Якщо файл експорту неможливо додати в обрану папку, експорт не буде виконаний. Повторіть процедуру експорту, при цьому виберіть іншу папку.