Як вставити на сайт гру.

На різних сайтах можна побачити встановлені прямо на веб-сторінках гри. Такі додатки допомагають урізноманітнити мережевий ресурс, що призводить до збільшення числа його відвідувачів. Тому знання про інтеграцію ігрових додатків на сайт принесе велику користь початківцям вебмайстрам.
Інструкція
1
Щоб вставити гру на сайт, потрібно всього дві речі: пряме посилання на гру та код для вставки. Отримати код для вставки flash-гри на сайт можна так. Перейдіть на сайт з іграми, виберіть вподобану і натисніть на кнопку «Вставити». Скопіюйте звідти вказаний фрагмент коду. Бажано видалити з нього інформацію про першоджерело.
2
Далі потрібно розібратися зі вставляються кодом, а конкретно - з трьома його ділянками. Вам буде потрібно знайти наступні ділянки коду, які надалі буде потрібно змінити. Перша частина, в яку потрібно внести зміни:" width =? 600? Height =? 800? Width - ширина; height- висота;". Тут вам можна встановити абсолютно довільні значення. Найголовніше - щоб flash-гра відображалася коректно.
3
Наступний ділянку коду, який слід підкоригувати: "value =« http://cdn.playtomic.net/1pd/swfs/13179.swf»/". Тут вам потрібно буде помістити пряме посилання на бажану гру. І, нарешті, треба редагувати третій кодовий фрагмент: "src=« http://cdn.playtomic.net/1pd/swfs/13179.swf »". І в цьому місці ще раз помістіть пряме посилання на гру. Після того як код повністю відкорегований, можете розмістити його на своєму власному сайті.
4
Існує ще один варіант інтеграції додатків на ваш ресурс - завантажити файл гри з того чи іншого інтернет-сайту. Потім потрібно перейти на сайт за посиланням, представленої в розділі «Додаткові джерела». Даний ресурс виділяє вам певний обсяг на своїх жорстких дисках, який ви використовуєте для завантаження ігор або інших медіафайлів.
5
Для роботи на даному сайті вам потрібно реєстрація. Справити її досить просто. Після отримання аккаунта перейдіть до бібліотеки, натисніть на кнопку «Додати вміст». Далі клікніть по іконці гри, після чого з'явиться код. Його-то в подальшому і потрібно вставити на сторінці свого сайту. Даний метод хороший тим, що дозволяє заощадити простір на хостингу.