Як додати сайт в Яндекс.Каталог.

Веб-майстри, охочі додати сайт в якій-небудь каталог, найчастіше звертаються до Яндекс або Google. Однак перед занесенням необхідно підготувати сам сайт (наприклад, попрацювати над його правильним наповненням).
Інструкція
1
Веб-майстер повинен розуміти, що попередньо необхідно наповнити сайт унікальним контентом. Причому головним тут є саме визначення «унікальний». Справа в тому, що такі популярні системи, як Яндекс, Рамблер або Google, не приймуть ресурс з дублюванням вже існуючого матеріалу, взятого з іншого сайту (навіть з частковим, а не з повним повторенням). Не варто також реєструвати сайт, в якому поки взагалі немає майже ніякого контенту. Подібні сторінки приймаються з низьким пріоритетом, а тому повторного відвідування робота доведеться чекати досить довго. Занесення ресурсу такого рівня тільки сповільнить його поява в Яндекс або Google-Каталозі.
2
Реєстрація в каталозі Яндекс безкоштовна. Для цього перейдіть за посиланням http://yaca.yandex.ru/add_free.xml. Далі відкриється сторінка з анкетою. Заповніть наступні поля: назва ресурсу, його адреса, опис, жанр, категорія сайту, регіон, а також електронна пошта веб-майстра. Після введення всіх необхідних даних введіть код з картинки (це робиться для захисту від автоматичних реєстрацій). Клікніть на кнопку «Відправити заявку».
3
Одночасно сайт можна додавати в кілька каталогів. Наприклад, ви можете занести свій ресурс в Google-Каталог. Щоб зробити це, відкрийте сторінку Open Directory Project, виберіть розділ, підрозділ і категорію. У нижній частині сторінки розташовується посилання "Додати сайт" - натисніть на неї. Вкажіть такі дані, як «Опис сайту», «URL сайту», «Тема» та «Адреса електронної пошти». Введіть код підтвердження і клікніть на клавішу «Відправити».
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що жоден з рейтингів не дає гарантій і точних термінів на розміщення вашого сайту. Будь-яка заявка може бути відхилена, якщо її зміст не відповідає вимогам системи. Ні в якому разі не допускаються до реєстрації сайти, які суперечать законодавству РФ. Ресурс не повинен містити пропаганду насильства, ненависті, тероризму або мати порнографічний зміст. Сайти без певного тематичного спрямування також не матимуть успіху.