Як вішати натяжні стелі.

Натяжні стелі завойовують все більшу популярність у російських споживачів. Вони дозволяють забути про недосконалість стелі, про тріщини і перепадах висот. Великий вибір фактури полотна дозволяє підібрати матеріал ідеально підходить для вашого житла.
Вам знадобиться
  • - шурупи;
  • - клей;
  • - теплова гармата;
  • - будівельний фен;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Полотно для натяжної стелі можна закріпити по-різному. Для кулачкового способу потрібен певний багет. Зазор між основною і натяжною стелями буде самий мінімальний - вісім міліметрів, що дозволить зберегти вам якомога більше простору в кімнаті.
2
Гарпунний метод дозволяє використовувати полотно на сім відсотків менше основної стелі. У цьому випадку по краях плівки уварені бортик-гарпун, що формою нагадує гачок, яким він буде кріпитися до багета.
3
Для клинового методу кріплення необхідно придбати полотно більше основної стелі. Виріб кріпиться, а зайвий матеріал видаляється.
4
Заздалегідь дізнайтеся, де у вас проходить електрична проводка. Перевірте, чи є у стінах порожнечі. Зверніть увагу на форму багета в розрізі. Матеріал, що нагадує букву «П», прикріпіть шурупами, пазом вниз. Помістіть в паз плівку і встановіть пластикові штапики. Не робіть монтаж підвісної стелі вище плитки.
5
Якщо ваші стіни не викладені плиткою, а обклеєні шпалерами, монтаж натяжної стелі повинен бути здійснений пізніше косметичного ремонту. Винесіть з кімнати всю високу меблі. Це правило необхідно виконати, тому що навісну стелю прогрівається тепловою гарматою.
6
Подумайте над тим, яке освітлення ви будете встановлювати. Потужність ламп, закріплених між підвісною і основною стелями, повинна бути 30-50 Вт Полотно в такому випадку потрібно вибрати прозоре або напівпрозоре.
7
Почніть кріплення багета з кута, який має найменшу висоту. Відхилення від рівня і горизонталі протилежних стін не повинно перевищувати двох міліметрів. Спочатку посадіть багет на клей. Коли він висохне, закріпіть профіль шурупами, відстань між якими має бути приблизно вісім сантиметрів.
8
Після закріплення багета необхідно підвищити температуру кімнату до 40 градусів. Для цього використовуйте теплову гармату. Попередньо винесіть з кімнати всі предмети, які можуть постраждати через такої високої температури. Саме полотно навісного стелі доведіть до 60 градусів, щоб зробити його більш еластичним.
9
Закріпіть полотно в одному з кутів, потім - у протилежному. Подібним чином по діагоналі встановіть матеріал в інших кутках. Зафіксуйте полотно в багет шпателем. Стеля може провиснути на два-чотири сантиметри. Прогрійте місця складок будівельним феном.
Навішування пластикових стель - це сучасний спосіб, що допомагає облагородити інтер'єр житлового приміщення. Крім того пластик є дуже доступним матеріалом. Вирішивши повісити пластикова стеля, спочатку зробіть виміри стелі. Самі пластикові панелі являють собою листи прямокутної форми, що мають ширину 17 см і довжину 6 м. У підсумку загальна площа однієї панелі приблизно дорівнює квадратному метру.
Інструкція
1
Крім самих панелей, також потрібно придбати дерев'яні рейки перетином 3х5 см. На них і буде кріпитися стелю. Заздалегідь визначтеся з тим, як ви будете розташовувати на стелі пластик (поперек або уздовж обраної стіни). Також прорахуйте необхідну довжину рейок, так як стеля буде кріпитися перпендикулярно ім. Враховуйте, що відстань між рейками має становити приблизно 30 см. Це допоможе визначитися із загальним метражем рейок. Крім того, потрібно купити стельовий плінтус.
2
Кріпитися до рейок стелі будуть за допомогою саморізів довжиною 50-60 мм і пластикових пробок, так що ними теж треба буде запастися. З інструментів знадобиться дриль, перфоратор, меблевий степлер і пила-ножівка.
3
Перед розпилюванням рейок і пластикових панелей слід все уважно проміряти і зробити на стелі розмітку. Для пластика відмінно підійде ножівка по металу, а рейки можна різати за допомогою звичайної столярної пилки. Розпилявши рейки, попередньо в них просвердлите канали під саморізи. Свердло підійде триміліметровий. Отвори повинні розташовуватися на відстані 40-50 см один від одного.
4
Тепер можна озброюватися драбиною і приступати до кріплення рейок і пластикових панелей. Прикладіть рейку до потрібного місця на стелі. Через просвердлені для саморізів канали продряпайте гострим цвяшком або шилом позначки. За отриманими відмітками продовбати стелю перфоратором, вставляючи потім пластикові пробки. Прикрутите рейки на свої місця. Потім прикладіть лист пластику в одному з країв кімнати, орієнтуючи панель замком до себе. Далі пристреляйте її степлером по рейках. Вставте в замок наступну панель і знову пристреляйте степлером. По закінченні установки панелей встановіть стельовий плінтус.