Як дати безкоштовне оголошення про продаж квартири.

Пошук покупців на квартиру - процес, який може затягнутися на кілька місяців, якщо не приділити достатньої уваги рекламі вашої нерухомості. Тому треба спробувати донести інформацію до найширшого кола зацікавлених осіб, тим більше що опублікувати безкоштовне оголошення про продаж квартири «від господаря» можна кількома способами.
Інструкція
1
Безкоштовно подати оголошення про продаж квартири можна на спеціалізованих сайтах - таких як Avito.ru або Slando.ru - для цього достатньо пройти процедуру реєстрації. Крім того, подивіться популярні міські сайти - на деяких з них також є розділи, що дозволяють зареєстрованим користувачам публікувати приватні оголошення, в тому числі про продаж нерухомості. Якщо на сайті є технічна можливість завантажити фото - скористайтеся нею, це значно підвищує інтерес до оголошення.
2
Пошукайте в соціальних мережах спеціалізовані спільноти, присвячені купівлі-продажу житла саме у вашому регіоні або місті - не виключено, що саме там знайдеться ваш потенційний покупець. Не забудьте вказати в оголошенні, що є власником, а не агентом - в такому випадку шанс отримати відгук значно зростає.
3
Зверніть увагу на газети безкоштовних оголошень. У багатьох регіонах, наприклад, виходить газета «З рук в руки». Приватні особи можуть подати туди оголошення безкоштовно - досить вирізати з газети спеціальний бланк, заповнити його і відправити до редакції. Також можна скористатися інтернет-представництвом видання - подати оголошення можна буде відразу після реєстрації на сайті.
4
Оголошення в спеціалізовані каталоги нерухомості зазвичай приймаються за плату. Але якщо ви не проти співпраці з агентствами нерухомості, можна спробувати зробити так, щоб інформація про вашу квартиру все-таки з'явилася на сторінках каталогу. Обдзвоніть кілька агентств і, не укладаючи жодних договорів, просто залиште всі дані про квартиру - вартість, місце розташування, метраж і т.д. Ця інформація буде занесена в базу даних компанії.
Корисна порада
Не просіть подати квартиру в рекламу - ця послуга платна. Але справа в тому, що зазвичай агентства укладають з каталогами нерухомості довгострокові договори, які передбачають, що в кожному номері публікується певне число оголошень. І, якщо число клієнтів, які уклали з ріелторами договору про продаж квартир менше, ніж число зарезервованих агентством рекламних місць - обсяг «домагається» до необхідного щодо свіжими даними з бази. Тому, якщо ви «закине вудку» в 5-10 агентств, шанс на те, що ваше оголошення з'явиться на сторінках каталогу, досить високий. Але, зрозуміло, в ньому буде зазначений не ваш телефон, а телефон ріелтора.
Процедура подачі оголошення залежить від місця (інтернет або друкований ЗМІ) і умов (за гроші або безкоштовно) його розміщення. Загальною вимогою при будь-якому розкладі є наявність опису продаваної квартири , наскільки можливо детального, і контактів автора оголошення.
Інструкція
1
Починати слід з складання тексту оголошення. Вкажіть в ньому всі значущі для покупця параметри квартири : місто чи інший населений пункт, якщо не передбачений за умовчанням, район або вулицю, де вона знаходиться, кількість кімнат, метраж (загальна площа, житлова, кухня), загальний або роздільний санвузол, особливості планування (хрущовка, поліпшена, «чешка» тощо), поверховість (на якому поверсі квартира і скільки їх всього в будинку), її стан (потребує ремонту (косметичного або капітального), зроблений ремонт ( косметичний, капітальний, євро), наявність міського телефону та підключення до інтернету.
2
По можливості вкажіть всі значущі додаткові параметри, які можуть вплинути на ціну: віддаленість від транспорту, наявність ліфта, домофона або кодового замка, металевих дверей, склопакетів, зручність транспортного сполучення, близькість до об'єктів інфраструктури.
3
Чи вказувати бажану ціну, вирішувати вам. На практиці її наявність в оголошенні відсікає завідомо неплатоспроможних покупців, хоча не всіх.
4
Не забудьте вказати свої координати. Телефон потрібен обов'язково. Якщо можете відповідати на дзвінки тільки в певні години, обговоріть цю обставину. Дзвонити в позаурочний час, звичайно, будуть все одно. Так що краще всього по можливості завести окрему сім-карту, при необхідності придбати найпростіший телефон і включати тільки в ті години, коли вам зручно відповідати на дзвінки, а в решту часу пропонувати дзвоном залишати повідомлення на автовідповідачі. Решта контакти - по желанію.Еслі не хочете зв'язуватися з посередниками, вкажіть, що продаєте без них. Дзвонити стануть все одно, але легше буде припинити контакт.
5
Коли оголошення готово, пора переходити до його подаче.Размещеніе в інтернеті зазвичай передбачає реєстрацію на сайті або форумі, відвідувачів якого ви проінформіруете про свою пропозицію. Як правило, це нескладна процедура.Заранее складений текст значно заощадить ваш час. Погодьтеся, відредагувати його під стандарт конкретного сайту, якщо оголошення не відповідає його вимогам (наприклад, перевищує допустимий обсяг) легше, ніж кожен раз писати заново.
6
Розмістити оголошення в газеті безкоштовно найчастіше можна, заповнивши спеціальний купон, вирізаний з номера видання, і відіслати його до редакції або віднести в пункт прийому оголошень. При наявності у газети сайта, на ньому може бути форма подачі оголошень онлайн.Платние можуть прийматися безпосередньо в редакції, пункті прийому оголошень або по телефону. Всі варіанти подачі оголошення та оплати ви можете вивчити в номері газети або на її сайті.