Як вводити в експлуатацію комп'ютери.

Коли в будинку з'являється новий комп'ютер, повністю укомплектований в магазині, то у недосвідченого користувача виникає питання про те, як ввести його в експлуатацію. Щоб зробити це, не потрібно викликати спеціаліста. Підключити всі пристрої та завантажити комп'ютер зможе навіть та людина, яка до цього не мав справи з комп'ютером.
Інструкція
1
Після того як комп'ютер був доставлений з магазину, потрібно зібрати його. Приєднаєте дріт від монітора до роз'єму на відеокарті на системному блоці, підключіть мишку та клавіатуру. Харчування монітора підведіть до блоку живлення або застроміть його вилку в розетку. Потім застроміть провід від блоку живлення в мережу. Найкраще живити комп'ютер через мережевий фільтр, який не дозволить скачок напруги в мережі пошкодити чутливе електронне обладнання.
2
Якщо комп'ютер куплений взимку, не включайте його відразу, як тільки він буде внесений до квартиру. Дайте йому кілька годин, щоб температура всіх його частин стала такою ж, як в кімнаті.
3
Комп'ютер, зібраний в магазині, зазвичай має встановлену операційну систему. Якщо це саме такий випадок, щоб почати роботу, досить включити пристрій в розетку і натиснути на кнопку живлення, яка розташована на системному блоці. Після цього ви побачите, як почне завантажуватися операційна система. Незабаром на екрані з'явиться Робочий стіл, а це означає, що до роботи з комп'ютером можна приступати.
4
Коли операційної системи немає, то можна або встановити її самостійно, або попросити зробити це тих, хто має більший, ніж ви, досвід. Встановити операційну систему нескладно й самому, але для цього вам буде потрібно диск з дистрибутивом. Вставте його в дисковод і включіть комп'ютер. На екрані будуть виникати інструкції, просто дотримуйтеся їх. Якщо сумніваєтеся, попросіть когось, хто добре розбирається в комп'ютерах, допомогти вам з установкою.
5
Швидше за все, комп'ютер придбаний для декількох людей, а це означає, що для кожного з них треба створити власну обліковий запис користувача. Це дозволить кожному встановлювати власні програми і вибирати індивідуально теми та оформлення інтерфейсу. Для забезпечення безпеки даних рекомендується установка пароля на всі облікові записи. Навіть якщо у комп'ютера один користувач, наявність пароля дозволить приховати приватні дані, коли хтось із гостей або родичів спробує подивитися їх. Якщо комп'ютер включається вперше, система сама запропонує створити облікові записи користувачів.