Як вибрати подарунок на першу річницю весілля.

Cітцевая весілля знаменує собою завершення першого, самого романтичного року шлюбу. У це свято здавна прийнято дарувати виконані з бавовняного полотна подарунки. Не обов'язково вони повинні бути саме з ситцю, головне, щоб річ була яскравою веселою і обрадувала молодого подружжя.
Інструкція
1
Першу річницю шлюбу називають «ситцевій весіллям». Але це не означає, що вам потрібно дарувати молодому подружжю предмет саме з ситцю, як робили в старовину. У сучасному світі вибір тканин набагато багатшими, а ситець швидко вицвітає, втрачає свій свіжий вигляд і стає «старим».
2
Доглянете краще красиві штори. Вони повинні підійти до інтер'єру, тому придивіться до прикрас в будинку молодих, щоб краще зрозуміти їх смак, стиль і колірну гамму предметів інтер'єру.
3
Ви можете піднести в подарунок і будь-яке інше прикраса для дому. Виберіть красиву картину, вишукану вазу, оригінальну статуетку, комплект посуду, м'який пухнастий килим і багато іншого. Незвичайним подарунком стане музична шкатулка або модель якого-небудь транспортного засобу.
4
Універсальним подарунком є комплект постільної білизни. Тільки постарайтеся дізнатися розмір ліжка. Бажано вибрати комплект з бязі, яка не така холодна, як шовк, і не вицвіте, як ситець. До того ж, цей матеріал дешевше атласу і сатину. Ви можете придбати кілька різних комплектів.
5
Непоганим подарунком є одяг. Для зими придбайте шапку, рукавички або шарф. При покупці літнього одягу зверніть увагу на тканину і фасон. Ідеальний варіант - піднести подарунковий сертифікат з магазину одягу або білизни. У цьому випадку подружжя самі виберуть те, що їм потрібно.
6
Зверніть увагу на предмети, які якимось чином пов'язані з хобі молодих людей. Для риболовлі підійде вудка, для рукоділля - набір спиць, намистин, красивих ниток або яскравих клубків. Любителям малювати подаруйте якісні кисті або фарби. Якщо подружжя щось колекціонують, спробуйте знайти річ, яка поповнить їх колекцію.
7
Постарайтеся дізнатися, що саме хочуть молодята отримати в подарунок. Ви можете зробити цікаву річ своїми руками: написати картину, зв'язати або зшити предмет одягу, виліпити з глини статуетку, з намистин зробити аксесуар і багато іншого. Подарунок обов'язково загорніть в відріз кольорового ситцю.