Як відкрити бізнес за кордоном.

Відкрити бізнес за кордоном - приваблива ідея. Її здійснення дозволить розширити горизонти компанії, вийти на новий ринок, залучити додаткових інвесторів. Також це хороший спосіб збереження і вкладення коштів. Для відкриття бізнесу за кордоном обов'язково ознайомтеся з основними правилами організації своєї справи.
Вам знадобиться
  • - реєстрація як підприємця;
  • - література з організації бізнесу за кордоном;
  • - юрист з економічних питань;
  • - адвокат в планованої для відкриття бізнесу країні;
  • - інвестиції.
Інструкція
1
Визначтеся, які послуги ви хочете надавати за кордоном. Вирішіть, чи буде ваша діяльність спрямована на організацію послуг для місцевого населення. Це обов'язково зробити, т.к. в деяких країнах для бізнесу, який має іноземний юридична адреса, створені більш прості умови роботи та оподаткування (наприклад, в США).
2
Вивчіть країни, в яких ви хочете відкрити свій бізнес. Обов'язково зверніть увагу, наскільки там розвинений ринок пропонованих вами послуг. Якщо нічого подібного немає, то, з одного боку, ви можете стати новатором, якщо зумієте привернути увагу і переконати споживачів у необхідності вашої продукції. З іншого боку, погано спланована і проведена рекламна кампанія, може стати каменем, який тягне на дно ваш бізнес. Найоптимальніший варіант - знайти «серединну точку» в пропонованих послугах. Наприклад, будь-які нові функції або новаторські розробки в тій області діяльності, яка встигла завоювати інтерес у місцевої публіки.
3
Звузьте свій вибір на декількох точках на мапі світу. Ще раз чітко визначте, чи плануєте ви виходити на місцевий ринок. Якщо так, необхідно подбати про партнера-громадянина обраної країни. Або в кілька разів збільшити свої інвестиції в справу. Такі правила створення бізнесу за кордоном, орієнтованого на країну відкриття, діють скрізь (наприклад, Канада, Філіппіни, Туреччина та ін.). Проведіть моніторинг внутрішнього ринку, спрямований на аналіз економічної ситуації для розвитку вашого бізнесу в обраній юрисдикції.
4
Коли ви визначилися і з напрямком бізнесу, і з країною (або скоротили їх кількість хоча б до трьох), відвідайте юридично-економічну консультацію у вашому місті. Там вам дадуть відповідь на численні запитання з приводу документів, а також підкажуть, які «підводні камені» очікують при веденні справ в обраних країнах. Також запропонують альтернативні, більш вигідні, варіанти. Відвідування фахівця допоможе заощадити час і нерви при читанні законів цікавлять вас держав.
5
Уважно поставтеся до правил оподаткування громадян, які не є резидентами країни, де відкриваєте свій бізнес. Наприклад, в США окремі штати сильно скорочують або взагалі анулюють більшу частину податків при відкритті справи, не працюючого на їх території.
6
Остаточно визначившись з країною для відкриття свого бізнесу, почніть пошук адвоката по потрібному вам напрямку. Такий фахівець допоможе правильно оформити всі документи, дасть додаткові консультації, засновані на реальному погляді «зсередини». Також він може надати допомогу в пошуку партнера для ведення бізнесу. Майте на увазі, що вартість такого фахівця досить висока, але він себе повністю окуповує.
Для відкриття рахунки в закордонному банку причин може бути дуже багато. Наприклад, якщо людина працює за кордоном і тривалий час знаходиться там, йому, звичайно ж, необхідний свій рахунок. Або громадянин нашої країни хоче зберігати свої заощадження в іноземному банку, щоб не турбуватися за їх збереження. Але от як відкрити рахунок за кордоном знають далеко не всі.
Інструкція
1
Переміщати свої заощадження в іноземні банки росіяни отримали право ще в 1192 році. Тільки тоді робити це могли ті, хто постійно проживав за кордоном. А з 2001 року це право отримав кожен чоловік.
2
Для іноземних клієнтів закордонні банки пропонують дуже широкий спектр послуг. Це можуть бути і класичні строкові депозити, і відкриття ощадних рахунків, і різні інвестиційні програми і вклади та індексованими ставками. Але щоб цим всім користуватися, потрібно відкрити звичайний поточний рахунок і на нього перевести потрібну суму. У кожному банку сума цього вкладення різна і формально коливається в межах 200 доларів. Однак на практиці сума ця повинна бути набагато більше. Мінімальна сума, яка повинна знаходитися на рахунку, може становити від 30 000 до 50 000 доларів. А може бути і від 200 000 до 500 000 доларів. Єдине, що втішає, так це той факт, що банки не вимагають, щоб ця сума з'явилася одномоментно. Якщо банку клієнт цікавий, він дозволить поступово поповнювати рахунок, наприклад, протягом 2-6 місяців.
3
Для того щоб відкрити рахунок в іноземному банку, потрібно запитати в банку (за допомогою телефонного дзвінка або по електронній пошті) перелік документів, які необхідні для відкриття рахунки . В цей список, як правило, входять анкета заявника та завірені копії внутрішнього і закордонного паспортів. Все необхідні бланки менеджери вишлють вам поштою - звичайною або електронною. Або, як варіант, їх можна роздрукувати на сайті банку.
4
Анкета-заява складається так: вкладник повинен вказати найбільш докладні відомості про себе. Це і місце його проживання, і вид діяльності, і джерела доходу. Не забудьте вказати у заяві та мета відкриття рахунки .
5
Коли банк перевірить отримані від вас відомості і оцінить благонадійність потенційного клієнта, а також легальність одержуваних ним коштів доходу, то він прийме рішення гідні ви стати вкладником. Якщо до, то фінансова установа вишле вам підтвердження про відкриття рахунки . Плюс до цього в підтвердженні в знайдете всі точні реквізити банку і рахунки , на який ви можете переводити свої кошти. Після цього вам потрібно протягом місяця представити до податкової служби за місцем свого проживання інформацію про відкриття такого рахунки . Там вами поставлять позначку, і тільки після цього ви зможете переводити гроші на іноземний рахунок.
Зверніть увагу
Не забудьте, що у вас є місяць на те, щоб попередити податкову службу. Якщо ви не встигнете за цей період подати інформацію, податкові органи вправі будуть накласти санкції на переказ грошових коштів.