Як полегшити біль при опіку. при опіку гарячою водою Як зняти біль.

Опік - це пошкодження шкіри, викликане впливом гарячої води, пара, полум'я, кислот, хімічних речовин або лугів. Перша допомога повинна бути спрямована на полегшення сильного болю, після чого пацієнта потрібно доставити в лікарню.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - вода;
  • - спеціальний крем;
  • - сметана;
  • - кефір;
  • - картопля;
  • - марля;
  • - целофановий пакет;
  • - масло обліпихи;
  • - ялицеве масло.
Інструкція
1
При сильному опіку біль відсутній через те, що нервові закінчення пошкоджені. Пацієнт може втратити свідомість, впасти в кому. Якщо шкіра виглядає обвугленій, білої, присутні глибокі пошкодження, негайно викликайте швидку допомогу. Не торкайтеся до пошкоджень, не намагайтеся докласти лід. При останній стадії опіку допомогу можна надавати лише в умовах стаціонару. Максимум, що ви можете зробити - накрити шкіру стерильною тканиною, дати пацієнту таблетку нестероїдного протизапального препарату, зробити штучне дихання, послабити ремені, комір, щоб ніщо не перешкоджало вільному диханню.
2
Якщо опік сильний, але при цьому на шкірі немає глибоких ушкоджень, а з'явилися лише пухирі, для полегшення болю прикладіть пакет з льодом, помістіть пошкоджені місця під холодну проточну воду.
3
При опіку, викликаному лугами, хімічними сполуками, кислотами, відразу ж промийте ушкоджене місце проточною холодною водою протягом не менше 15 хвилин, щоб змити залишки роз'їдаючих речовин і полегшити біль.
4
Застосовувати народні методи можна лише в тому випадку, якщо опік несильний і на шкірі немає глибоких ушкоджень. Полегшити біль від сонячних опіків можна, змастивши пошкоджені місця холодною сметаною, кефіром або спеціальним кремом, призначеним для використання після засмаги.
5
Використовуйте сирої натертий картопля, розкладіть його на марлі, прикладіть до обпаленим місцях. Бульбашки, що утворилися від опіку, можна змастити обліпиховою або смерековим маслом.
6
Зазначені народні засоби використовуйте, якщо площа опіку невелика. Якщо ж шкіра має великі ушкодження, вкриті пухирями, які свідчать про відшаруванні верхнього шару, зверніться в поліклініку. Лікувати великі опіки самостійно дуже небезпечно.
Опік мови, напевно, найбільш неприємний. Він постійно нагадує про себе докучаючої болем і противними відчуттями в роті. Ви готові на все, тільки щоб це припинилося. Але піднімати паніку не варто.

Перше, що може прийти в голову в подібній ситуації - це скоріше докласти до мови щось холодне. Ви мислите в правильному напрямку. Головне, щоб це що-небудь холодне не посилило опік додатковим роздратуванням. Не натискайте нічого, що може містити будь-які шкідливі хімічні елементи. Пополощіть в роті прохолодний йогурт без барвників і добавок.После надання першої допомоги, краще все-таки пошукати будь-які медикаменти. Запитайте в аптеці щось від опіків. Але тільки зверніть увагу, щоб ліки можна було вживати всередину, принаймні, щоб це не порушувало слизову вашого рота і шлунку. У кожному разі, допомогти вам повинні засоби, що містять бензокаїн або ментол. Вони діють як місцеві анестетікі.Чтоби опік швидше зажив, що не провокуйте роздратування і виключіть на час з власного раціону все кисле, солоне і що містить оцет.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mjtpPJibwaE