Як відключити бездротову мишу.

Бездротова клавіатура і миша дозволяють позбутися від зайвих проводів, яких в комп'ютері і підключається до нього техніці і так в надлишку. Користувач, що вперше почав користуватися бездротовою мишею, може задатися питаннями: чи варто відключати її, приміром, на ніч, і яким чином це зробити?
Інструкція
1
Вимикати бездротову мишу на період бездіяльності комп'ютера зовсім не обов'язково. Незалежно від того, що саме ви використовуєте для її працездатності - звичайні батарейки або акумулятори - кількість споживаної енергії не таке вже значне для електролічильника, а витрата заряду при простої мінімальний.
2
Але якщо вже для вас принциповим питання відключення бездротову миші, можете скористатися одним з варіантів дій. Переверніть миша і переведіть регулятор на корпусі в положення Power Off ("Виключено"). Залежно від моделі миші це може бути тумблер або кнопка. Для відновлення роботи зробіть ті ж дії в зворотному порядку.
3
Також ви можете витягти батарейки. Для цього відсуньте на корпусі миші захисну кришку-фіксатор в тому напрямку, в якому вказує стрілка на ній, або ж підчепите пальцем виступаючий елемент, спеціально призначений для цих цілей. Зніміть кришку і злегка натисніть на батарейку з боку позитивного заряду (у напрямку до пружині). Коли простору для захоплення батарейки стане достатньо, потягніть її на себе.
4
Якщо ви хочете повністю відключити бездротову мишу, досить розташувати її поза радіуса прийому сигналу або витягти наноприймач. Також комп'ютер автоматично переключиться на звичайну мишу з проводом, якщо ви вставите її штекер до відповідного порт. Відключити же бездротову мишу через компонент «Диспетчер пристроїв» неможливо (якщо тільки зовсім не видалити дане обладнання).
5
В тому випадку, якщо ви одночасно використовуєте бездротову мишу і бездротову клавіатуру, в комплекті з ними буде невеликий комунікатор, що дозволяє розподілити канали між пристроями. Ви можете відключити його, тоді клавіатура і миша теж перестануть реагувати на дії користувача.