Як виявити радіацію.

Радіацію неможливо побачити, почути або відчути. Це страшне явище проявить себе потім, коли вже буде пізно. Побутовий датчик радіації допоможе вам своєчасно виявити загрозу для здоров'я і уникнути небезпеки.
Вам знадобиться
  • - побутової датчик радіації.
Інструкція
1
Прилад для виявлення радіації коштує не так дорого, щоб можна було проігнорувати можливість перевірити сумнівні предмети та продукти та убезпечити свою родину від шкідливого впливу. Небезпека може ховатися в імпортних товарах, сумнівних продуктах і навіть в стінах і підлогах вашого житла.
2
Будівельні матеріали мають здатність вбирати в себе радіацію з грунту і грунтових вод. Деякі земельні ділянки можуть бути небезпечними для проживання. Але без датчика радіації ви не зможете цього виявити і будете рік за роком підточувати своє здоров'я, побудувавши будинок на зараженій території.
3
У будь-якому випадку, краще попередити хворобу, ніж боротися з її проявом і наслідками. Датчик радіації - прилад компактний і виглядає привабливо і ергономічно. Він не займе багато місця у вас в сумці або кишені.
4
Особливо ретельно перевіряйте речі, які купуєте для дітей. Іграшки та одежа з країн Азії можуть бути джерелами радіаційного зараження, а вплив цього випромінювання на організм дитини ще більш руйнівна, ніж вплив на дорослу людину.
5
Вам потрібно буде уважно прочитати інструкцію по застосуванню і брати прилад з собою, щоб не приносити в свій будинок небезпечні предмети. Датчик просто незамінний на ринку, де ви купуєте ягоди та гриби у приватників. Дуже часто саме ці продукти, зібрані в заражених місцях, мають високий радіаційний фон.
6
Якщо ви надумали купити дачу або ділянку під посадки, обов'язково перевірте грунт на рівень радіації, адже ви збираєтеся годувати потім небезпечними овочами та фруктами свою сім'ю. Плоди мають властивість накопичувати в собі шкідливі важкі метали. Ніякої чищенням ви не позбудетеся від подібного «забруднення».
7
Радіаційний датчик може встановити будь-яке джерело радіаційного випромінювання. Це і предмети, і грунт, і стіни житла. Якщо є можливість уникнути ризику, потрібно їй скористатися, не нехтувати найменшою можливістю убезпечити себе і свою сім'ю.