Як відтерти зеленку з лінолеуму. Як прибрати пляма зеленки з лінолеуму.

При попаданні зеленки на тканині та інші вироби утворюються стійкі плями, позбутися яких проблематично. Якщо ви пролили трохи рідини на лінолеум, приступайте до її відтирання якомога швидше, поки вона не висохла.
Вам знадобиться
  • - порошок:
  • - відбілювач;
  • - спирт;
  • - бензин або гас.
Інструкція
1
Після того як ви пролили зеленку, приберіть її сухою губкою. Намагайтеся не розтирати по всій підлозі, а акуратно промокнути рідину. Протріть лінолеум вологою ганчірочкою з миючим засобом для посуду. Якщо ви відразу ж спробували видалити пляму, зеленого сліду не повинно залишитися.
2
Якщо зеленка вже встигла висохнути і вбратися в підлогове покриття, спробуйте відтерти її бензином або гасом. Просочіть тряпочку в засобі, прикладіть її до плями на 10 хвилин. Злегка потріть і помийте лінолеум з миючим засобом. Не використовуйте ацетон - він може зіпсувати покриття.
3
Допомагають і чистячі порошки. Змочіть лінолеум, насипте трохи засобу і потріть. Залиште на 30 хвилин, після промийте чистою водою на кілька разів, щоб не залишилося білястих слідів. Якщо у вас покриття з глянцевим блиском, речовини з абразивними частинками краще не використовувати - з'являться подряпини. У цьому випадку підійдуть засоби на кремовій основі, яких, на щастя, великий асортимент.
4
Спробуйте відтерти зеленку з лінолеуму за допомогою спирту. Підійде борний, саліциловий або медичний спирт - розбавляти водою. Якщо відразу пляма не зникло, просочіть ганчірочку і прикладіть її до забруднення на годину. Після потріть губкою, просоченою в мильному розчині.
5
Насипте на пляму від зеленки будь кисневий відбілювач, змочіть порошок і почекайте хвилин 30. За допомогою невеликої щіточки, наприклад, зубної, почистіть забруднення. Обполосніть підлогу чистою водою. Якщо зелений слід залишився, повторіть пророблене знову.
6
Коли нічого не допомагає, залишається тільки чекати. Частіше мийте лінолеум з миючим засобом для підлоги, особливу увагу приділяючи забруднення. Поступово пляма зійде. Ну а якщо ви не хочете чекати, просто змініть підлогове покриття, а наступного разу будьте завбачливі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xwgHvdW5MuM