Як оригінально привітати молодих. оригінально привітати на весіллі.

В день весілля молодята отримують величезну кількість поздоровлень і побажань щасливого майбутнього разом. Але просто прочитати вірш з листівки і подарувати конверт з грошима - досить нудно. Якщо ви готові постаратися, можна придумати більш оригінальне привітання для нареченого і нареченої.
Вам знадобиться
  • - зонт;
  • - нитки;
  • - гроші;
  • - коробка з-під побутової техніки;
  • - набір свічок;
  • - повітряні кульки;
  • - фотографії молодят.
Інструкція
1
Заздалегідь продумайте своє привітання. На весіллях завжди багато тостів і красивих промов. Звичайно, ви теж можете сказати слова вітання молодим. Але головним у вашому привітанні нехай буде не те, що ви скажете, а то, як піднесете подарунок.
2
Виберіть той варіант, який вам здається найбільш вдалим і цікавим. Так, якщо ви даруєте гроші, вибирати можна довго, так як способів оригінально подарувати їх існує дуже багато. Один з них - влаштувати нареченому і нареченій справжній грошовий дощ. Для цього вам знадобиться парасолька, ниточки і паперові купюри. Розміняйте велику суму, щоб «грошових капель» було якомога більше. Прив'яжіть гроші ниточками до внутрішньої сторони парасольки. Подаруйте його зі словами: «Коли ви відкриєте його, на вас обрушиться грошовий злива». При відкритті парасоля гроші впадуть на молодих, але завдяки нитка не розлетяться в сторони.
3
Подаруйте молодятам зв'язку повітряних куль. Всередину, до того як їх надути, покладіть гроші. Вийде дуже красивий і, що важливо, цінний подарунок. Правда, в порівнянні з попереднім способом, в цьому випадку потрібно дуже акуратно підійти до розкриття подарунка, щоб гроші не розгубилися. Ще один спосіб: купюрами дрібного гідності наповнити невелику коробку від побутової техніки. Для ваги можна покласти на дно що-небудь важке, наприклад, набір свічок. Підпишіть коробку словом «праска» чи «фен» і подаруйте молодятам.
4
Домовтеся з друзями і привітайте молодят творчим номером. Обговоріть, в якій формі це буде проходити. Можете інсценувати якусь гумористичну ситуацію з життя молодої сім'ї, заспівайте пісню, станцюйте. Загалом, використовуйте всі свої таланти, молоді обов'язково оцінять подібні старання.
5
Змонтуйте відеоролик. На красиву музику або улюблену пісню вашої компанії накладіть фотографії з минулого молодят. Як починалися їхні стосунки, як вони розважалися, подорожували. Такий сюрприз не залишить байдужим жодного з гостей на весіллі, а молодих - тим більше. Як бачите, вибрати підходящий спосіб привітання молодих не так вже й складно. Який з них ви б не вибрали, головне - намагайтеся зробити його якомога більш щирим і добрим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1QZv4SCa6_U