Як незвично провести вечір. Як зібрати танцювальну групу.

Відпрацювавши повний робочий день, хочеться прийти додому і лягти перед телевізором. Але піддався своєї ліні, ви робите ваші вечори схожими один на одного, і крім роботи у вашому житті абсолютно немає ніяких свіжих емоцій. Якщо ви змусите себе один раз провести вечір більш оригінально, в майбутньому вам і не захочеться пролежувати на дивані без діла.
Вам знадобиться
  • - ролики, ковзани або велосипед;
  • - квиток в театр, зоопарк, цирк;
  • - їжа для вечірки.
Інструкція
1
Сходіть в театр. Чи давно ви спостерігали за таким живим мистецтвом, як постановки на театральній сцені? Дивитися, як прямо перед вами в цю саму хвилину актори розповідають історію, дуже захоплююче. Крім того, в красивому вбранні театру, в м'якому кріслі ви зможете поєднати пізнання нового з відмінним відпочинком. Нові враження захоплять вас цілком, це набагато краще перегляду телепередач, переконаєтеся в цьому самі.
2
Покатайтеся на ковзанах, роликах або велосипеді. Навіть якщо вам здається, що ви дуже втомилися після робочого дня, спробуйте активний відпочинок. Ви здивуєтеся, коли зрозумієте, що, незважаючи на те, що не сиділи на місці, організм прекрасно відпочив і відновився перед новим робочим днем. Секрет у тому, що вашому тілу необов'язково перебувати в стані спокою, щоб позбутися втоми. Набагато більшу користь приносять позитивні емоції і свіжі враження. А кількох годин сну буде достатньо для того, щоб ви відмінно почували себе протягом наступного дня.
3
Відвідайте цирк, зоопарк або парк атракціонів. Поверніться на кілька миттєвостей в дитинство. Напевно ви давно не сміялися над жартами клоунів, адже здається, що дорослому і серйозній людині це не пристало. Проте кожен в душі дитина. Пориньте у свої спогади і проведіть вечір там, де ви любили розважатися в ранньому віці. Тепер вам не потрібно просити батьків купити квиток на той чи інший атракціон. Скористайтеся цим і не відмовляйте собі ні в чому.
4
Влаштуйте вечірку. Найчастіше друзі зустрічаються по вихідних, і зустріч посеред тижня створить враження, що вони вже почалися. Не купуйте алкоголь, адже наступного дня вам йти на роботу. Зрештою, необов'язково вживати алкоголь, щоб веселитися. Пограйте в настільні ігри, в «Твістер» і «Крокодил». Проводьте свої вечори так, щоб навіть в середині робочого тижня у вас було відмінний настрій. Чи не живіть тільки вихідними днями, навіть у будні можна весело і цікаво проводити час.