Як визначити, що болить підшлункова. підшлункова залоза болить.

Панкреатит турбує величезна кількість людей. Пов'язано це з неправильним харчуванням і вживання продуктів, в яких міститься багато харчових добавок і барвників. Найчастіше неможливо зрозуміти, що саме болить: печінка, підшлункова залоза або шлунок.
Інструкція
1
При починається панкреатиті турбує біль в лівому боці або посередині живота переважно після щільного обіду. Підшлункова залоза не може виробити потрібно кількість ферментів, які беруть участь у травленні.
2
Якщо не звертати на ці симптоми уваги, хвороба почне прогресувати, та й з часом ви будете відчувати ще й тяжкість в шлунку. Якщо прийняти панкреатин, ви відчуєте полегшення, але це тільки тимчасова допомога для підшлункової залози.
3
У гострій стадії запалення симптоми стають яскраво вираженими, тому можна припустити, що болить саме підшлункова залоза. Розлад травлення, блювота або нудота, сильна біль переважно праворуч або оперізуючого характеру, діарея - все це можна віднести до панкреатиту. Але поставити точний діагноз самостійно неможливо, адже так може проявлятися і холецистит.
4
Зверніться до гастроентеролога і пройдіть обстеження. Вам повинні дати направлення на аналізи і на УЗД, при необхідності вам проведуть і гастроскопію. За результатами відразу стане ясно, що саме болить. Якщо у вас не гостра стадія панкреатиту вам призначать спеціальні препарати і дієту. Коли спостерігається сильна інтоксикація і збільшення підшлункової залози, необхідна госпіталізація. Пройдіть повне лікування і в подальшому дотримуйтеся загальних призначень фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jBl-afQdqx0
Зверніть увагу
Якщо ви не звернетеся до лікарні з приводу болю в підшлунковій залозі, підвищується ризик розвитку некрозу тканин, раку і цукрового діабету. Халатне ставлення до свого здоров'я ні до чого доброго не доводить.
Корисна порада
На початковій стадії панкреатиту позбутися болю допоможе дієта. Їжте відварні овочі, перетерте нежирне м'ясо і пийте натуральні соки або чай. Дотримуватися правильного харчування потрібно протягом усього життя, інакше хвороба почне прогресувати.