Як відзначили 1 квітня.

Святкувати 1 квітня - це звичай, який існує в багатьох країнах. Це день розіграшів і жартів, тому і відзначати його варто, придумуючи і втілюючи в життя розіграші та жарти. До речі, в Іспанії теж святкують День Дурня (так часто називають 1 квітня), правда, 28 грудня. Якщо ви не знаєте, як відзначити 1 квітня, почитайте про те, як його відзначають в інших країнах.
Інструкція
1
Офіційна версія зародження цього чудового свята свідчить наступне: початок свята було покладено ще в XVI столітті при переході з Вікторіанського на Григоріанський літочислення. Тоді у Франції видали указ про перенесення свята Новий Рік з 25 березня на вже звичну для нас дату: 1 січня. А над тими, хто продовжував відзначати Новий Рік 1 апреля (в останній день тижня новорічних свят), жартували і дарували їм порожні або смішні подарунки.
2
Перший масовий першоквітневий розіграш в нашій країні мав місце в 1703 році в Москві. Глашатаї на всіх великих вулицях закликали народ відвідати нечуване уявлення. Однак люди, які зібралися на площі в зазначений день (1 квітня) і годину побачили лише плакат з написом: «1-й квітень - нікому не вір», вивішений на підмостках.
3
Широке поширення традиція святкувати 1 квітня отримала в XVI столітті в американських колоніях. Люди необразливо жартували над товаришами, даючи безглузді доручення типу «принеси комариний жир/солодкий оцет/щось в цьому роді».
4
В Англії дату 1 квітня називають «Днем усіх дурнів» (англ. All Fools Day). Зазвичай жартують з раннього ранку і до полудня, супроводжуючи розіграш добрими криками «Квітневий дурень!» (Англ. April's Fool!).
5
Найпопулярніший розіграш в Англії, який отримав розголос, стався в 1860 році в Лондоні. Не підозрюють англійці отримали запрошення бути присутніми на «щорічній урочистій церемонії вмивання білих тигрів» в Тауері в зазначений час. На цей розіграш «клюнуло» безліч людей. Церемонії, зрозуміло, ніякої не було.
6
Цікавий той факт, що 1 квітня в жодній з країн не стало офіційним вихідним.
7
Розігруючи друзів і жартуючи над ними 1 квітня, пам'ятайте про те, що ніхто не любить злих жартів. Одна справа розвеселити або розіграти людини, а зовсім інша - налякати його до нападу або виставити в смішному або безглуздому вигляді. Жартуєте і розігруйте в цей день - це ідеальний спосіб відзначили 1 квітня. І нехай жарти ваші будуть добрими і веселими.
Першоквітневі розіграші досить різноманітні, і в різних країнах традиції святкування дня сміху відрізняються. Але головною умовою всіх жартів, які обов'язково відбуваються 1 квітня, є їх необразливість.
Інструкція
1
Англія Розігрувати своїх друзів у цій країні прийнято після того, як годинник проб'є 00.00 1 квітня і до 12.00 дня. У разі вдалого розіграшу все навколо голосно скрикують "April-fool!", Що означає «квітневий дурень». Традиційними першоквітневими жартами в Англії є зашиті рукава одягу і порожні яйця на сніданок. Також англійці просять знайомих «піти туди, не знаю куди, принести те, не знаю що». Наприклад, дістати фунт котячого сиру або шнурок для лівого черевика.
2
Шотландія На відміну від англійців, шотландці не обмежують себе полуднем 1 квітня, а продовжують розігрувати всіх навколо і на наступний день . Причому для кожного дня у шотландців є своя назва - 1 апреля вони іменують « день зозулі», а наступний - « день хвоста». І якщо в перший день розіграші носять традиційний характер, то в другій всі вони присвячені тому місцю, де міг би виростати хвіст, будь він у людини.
3
Німеччина Найбільш поширеними розіграшами в Німеччині є "in den April schicken", тобто просити співрозмовника виконати нездійсненне прохання, наприклад, купити козяче сідло. Дослівно цей вираз перекладається «посилати в квітень». В Чехії є поняття "Poslati koho z Aprilem", що є дослівним перекладом з німецької, швидше за все свято в цю країну прийшло з Німеччини. До того, кого вдалося розіграти, до кінця свята зверталися "Aprilnarr", ошуканий 1 квітня.
4
Франція Головним символом свята сміху у Франції є риба. Тих, хто попався на розіграш називають «проковтнути першоквітневий рибку». Серед школярів популярна наступна забава: пластмасову або паперову рибку з гачком потрібно непомітно причепити на одяг перехожого. Звичайно, особливою майстерністю вважається обдурити таким чином поліцейського або вчителя. Крім того, французи вітають один одного з цим днем в листівках, готують маленькі кумедні подарунки і дуже люблять жартівливі повідомлення. Дуже схожі традиції святкування 1 квітня і в Італії.
5
США Традицію відзначати 1 квітня американці запозичили у англійців. Традиційними розіграшами в цій країні є переведення годинників, вигуки про розв'язані шнурки та інші жарти. Також американці люблять телефонні розіграші. Останнім часом стали широко використовуватися соціальні мережі та інтернет-спільноти для масових розіграшів.
6
Австралія Загалом Свято 1 квітня проходить тут також як в інших англомовних країнах , але австралійці мають свою традицію - рано вранці по всіх каналах і на радіостанціях ставлять запис голосу австралійської птиці Кукабарра, дуже нагадує людський регіт.