Як зробити меблі.

У століття високих технологій та ширвжитку потрібну річ можна швидко вибрати і купити. Але це буде безлика річ, не варта грошей, сплачених за неї. Кухонна меблі завжди вимагає індивідуального підходу, а значить, її найчастіше виготовляють на замовлення. Якщо ви навчитеся майструвати меблі самостійно, це заощадить вам чимало коштів, а задоволення від користування такою меблі ю додасться, адже ви зробите її самі.
Інструкція
1
Спочатку слід намалювати ескіз. Якщо кухня невелика, то всю меблі в ній потрібно розташувати лінійно уздовж 1 стіни. Знімаєте розміри майбутніх меблів з урахуванням врізки мийки та вбудованої техніки: духової шафи, вручений поверхні, витяжки. Стандартний набір меблів при цьому повинен вийти наступний: 3 підвісних шафи з дверцятами вертикальної оранки й 1 з полками і дверцями горизонтальної оранки. На підлозі стоятимуть шафа, в який врізається мийка, короб під духовку, три виїжджають на роликах шафи і маленька шафа з дверцятами. На всю напольную меблі повинна бути одна стільниця. Розстановку в робочій зоні слід робити так: спочатку плита, потім мийна зона і холодильник. Відстань між зонами не менше 50 см.
2
Малювати все це на папері не обов'язково: досить взяти одну із спеціальних програм, наприклад, Pro100, Астра або Базис-Меблевик. Ці програми не тільки дадуть вам уявлення про те, як буде виглядати ваша меблі , але і створять викрійку. Стандартні розміри кухонних шаф: висота підлогових шаф - 85-90 см, глибина - 45-50 см. Ширина залежить від розмірів мийки, духовки. Висувні ящики зазвичай шириною 30-40 см, орні шафи - 60 см, шафа під мийку - 80 см. Настінні шафи - глибина до 30 см, висота до 71 см, а між низом підвісного шафи і стільницею відстань повинна бути не менше 65 см. Довжина стільниці всіх підлогових шаф повинна дорівнювати довжині стіни кухні, уздовж якої вони будуть стоять.Расчет всіх матеріалів можна вести в тій же програмі, в якій розробляли ескіз.
3
Складіть список всього, що потрібно буде для створення меблів, в тому числі фурнітуру, кріплення, клей, ДСП, кромочная стрічка. Розпил матеріалів і фрезерування отворів під петлі можна замовити в тому ж магазині, в якому будете замовляти матеріали.
4
Збирати меблі слід згідно з алгоритмом, складеним заздалегідь, інакше доведеться майже зібраний шафа розбирати назад. Розкладіть всі деталі в окремі стопки для кожної шафи. Шафа збирають як коробку спочатку горизонтальні поверхні, потім - вертикальні.
5
Після складання, навісні шафи кріплять до стіни, орієнтуючись на рівень, щоб не виникло перекосу, через нього дверки можуть погано відкриватися. Підлогові шафи також відрегулюйте. Витяжку кріплять в найостаннішу чергу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zjoecu5RQS8