Як намалювати лабрадора.

Для того щоб намалювати лабрадора, необхідно в малюнку звичайної собаки виділити характерні особливості даної породи - відносно короткі і міцні ноги, плоский лоб і звисають вуха, пряму лінію спини і суцільне забарвлення.
Вам знадобиться
  • папір, олівець, гумка, фарби
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей. Зобразіть овал, розташований на довгій стороні, його довжина повинна в 2,5-3 рази перевищувати ширину. Відступите з одного краю невелику відстань, покажіть дві лінії, пізніше вони будуть передніми лапами. Відрізки, відповідні заднім лапам, потрібно почати від самого кінця іншої частини тулуба. Зверніть увагу, що лабрадори досить коротконогих, тому довжина допоміжних відрізків повинна відповідати ширині тулуба в самій його великої частини. На невеликій відстані від великого овалу розташуйте ще один, менший. Його довжина не повинна перевищувати ширину першого, оскільки лабрадори не володіють великою головою.
2
Прорисуйте морду лабрадора. За допомогою увігнутої лінії видаліть частину допоміжного овалу, окресливши тим самим ніс. Закінчите його областю, позбавленої вовни, прорисуйте круглі ніздрі. Від центральної лінії носа округленими лініями виділіть брилі, вони не такі великі, як, наприклад, у сенбернара, але більше, ніж у вівчарки. Зобразіть невелику нижню щелепу. На рівні переходу від носа до чола намалюйте овальні очі, вони посаджені прямо, а не як, наприклад, у хортів по сторонах голови. Зовнішні куточки очей знаходяться приблизно на тому ж рівні, що і внутрішні, на відміну від чау-чау. Виділіть щільні надбрівні дуги і плоский лоб, відзначте на ньому серединну лінію. Уздовж неї відбувається зміна напрямку росту шерсті.
3
Зобразіть вуха по обох боках голови. Вони мають трикутну форму з округленими краями і посаджені не висока, як, наприклад, у доберманів. Їх величина відповідає довжині носа, вони загнуті вниз і, як правило, щільно притиснуті до голови.
4
Окресліть плавними лініями вигин короткої шиї. Проведіть їх з двох сторін від тулуба до голови. Прорисуйте виступаючу грудину собаки.
5
Приступайте до промальовуванні тіла. Виділіть грудну клітку і запалі живіт. У тому місці, де починаються задні лапи, покажіть більш довгу шерсть. На решті частини тулуба вона щільна і коротка.
6
Зобразіть лапи лабрадора. Вони досить міцні, перехід від стегна до гомілки на задніх кінцівках добре проглядається. Прорисуйте зчленування і м'язи. Закінчите лапи короткими пальцями.
7
Не забудьте про хвіст. У лабрадорів він не дуже короткий, але й не довгий. Вся його поверхня покрита щільною короткою шерстю.
8
Розфарбуйте малюнок. Для вовни використовуйте чорний, золотистий, палевий або кавовий відтінок. Породисті собаки не мають плям, допустимо лише присутність світлого плямочки на грудях.