Як намалювати сову олівцем. намалювати голову сови.

Для того щоб намалювати сову, можна скористатися методикою зображення тварин за допомогою допоміжних геометричних фігур, а після доповнити начерк характерними для нічних птахів деталями.
Вам знадобиться
  • папір, олівець, ластик
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних геометричних фігур. Зобразіть овал, наближений за формою до кола, розташуйте його вертикально. Зверху намалюйте коло, її нижня частина повинна налягати на раніше побудовану фігуру, оскільки сови щільно притискають голову, і виділяти шию не потрібно. Виділіть на верхній деталі два невеликих кола або овалу, якщо сова дивиться не строго вперед, розташуйте їх приблизно посередині по горизонталі, вони також повинні мати спільну частину.
2
Прорисуйте голову. Якщо ви малюєте сову, що дивиться в сторону, зробіть її голову плоскою з боку «особи». У центрі маленьких кіл намалюйте очі у вигляді еліпсів, загострити їх внутрішні і зовнішні куточки. Пам'ятайте, що органи зору посаджені попереду, а не з боків голови. Легкими штрихами підкресліть розташування пір'їнок від зіниці до кордонів кіл. У нижній точці їх перетину виділіть невеликий дзьоб, він розташований строго вертикально. Його верхня частина повністю приховує нижню. На відміну від багатьох інших птахів, наприклад, голубів або папуг, ніздрі і восковица у сови заховані за пір'їнками.
3
Виділіть округлі пір'я, які покривають нижню частину голови і всю шию сови, утворюючи своєрідну манішку. Нижче оперення сови має іншу форму.
4
Покрийте все тіло сови спрямованими вниз щільними пір'ям з округленими кінцями. Пам'ятайте, що більш світлі часто чергуються з темними. Виділіть махові пера крил, в спокійному стані вони щільно прилягають до тіла, їх кінці загнуті до його поверхні.
5
Відзначте точку приблизно посередині тулуба, намалюйте від неї лапи птиці. Їх верхня частина повністю прихована за оперенням, тому виступають тільки кігті. Три пальці спрямовані вперед, один назад. Всі вони закінчуються гострими сильно загнутими кігтями.
6
Зобразіть хвіст. Кермові пір'я повинні щільно прилягати одне до одного і трохи загинатися вниз. Врахуйте, що хвіст у сови досить короткий.