Як намалювати лілію олівцем. Як малювати лілію водяну олівцем.

Для того щоб намалювати лілію, необхідно за допомогою простих геометричних фігур зробити начерк, а після промальовувати пелюстки, тичинки і маточка і відобразити в зображенні особливості будови цієї квітки.
Вам знадобиться
  • папір, олівець, ластик
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних геометричних фігур. Зобразіть конус, розташований підставою догори. Розділіть окружність на шість приблизно рівних ділянок, з центру кожного проведіть розбіжні лінії однакової довжини. Також з'єднайте точки на колі з вершиною конуса відрізками.
2
Прорисуйте кожен з шести пелюсток. Вони мають форму еліпса, його серединна частина розташована на колі, що є підставою допоміжного конуса. У нижній частині пелюстки тоншають і не з'єднуються один з одним, тому прорисуйте за допомогою увігнутих ліній щільні «ніжки» кожного з них. У деяких видів вони нашаровуються один на одного. Чашолистків у лілії немає, тому відразу після квітки можна намалювати стебло.
3
Зобразіть довгі тичинки їх також шість, вони закінчуються продовгуватими овалоподобниміі пильовиками, вони кріпляться до ніжки серединної частиною. На кожному з пиляків намалюйте подовжню смужку, трохи скруглите його обриси, щоб він виглядав об'ємним. Товкач лілії також досить великий і тонкий, невелике ущільнення є лише в нижній його частині. Закінчується він рильцем, що складається з трьох частин, розташованих під кутом приблизно 45 градусів по відношенню до лінії напрямки маточки. На кожній його грані виділіть область у вигляді еліпса.
4
Доповніть малюнок деталями. Зобразіть поздовжні улоговинки в центрі кожної пелюстки, на внутрішній стороні позначте кілька цяточок. Щоб квітка виглядав натурально, загорніть пелюстки назовні, скруглите нижню частину конуса.
5
Намалюйте на стеблі великі овалоподобние листя, загострити їх зовнішні кінчики. Врахуйте особливість їх зростання, вони розташовані по спіралі. У самій верхній частині і близько квітки листя не ростуть.
6
Видаліть допоміжні лінії гумкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J5L1N4Hf-3E