Як оформити рамку для фото.

При нинішніх можливостях фотошопа та студійної зйомки ви можете виявитися власником фотографій, для яких легковажні бантики і метелики на рамках абсолютно не підходять. Знайдіть в інтернеті багет, якими оформляють класичні картини і зробіть свою імітацію. Достатньо знати рецепт солоного тіста, і мати невеликі навички в ліпленні.
Вам знадобиться
 • - пшенична мука
 • - дрібна сіль
 • - клей ПВА
 • - проста дерев'яна рамка для фотографій
 • - силіконовий килимок
 • - пензлики
 • - акрилові фарби
 • - зубочистки
 • - скалка
 • - дерев'яна дошка
 • - акриловий лак
Інструкція
1
Змішайте в мисці дві склянки борошна і один стакан дрібної солі, влийте половину склянки води і одну ложку клею ПВА, замісіть тісто. Тісто швидко сохне, тому відразу помістіть його в контейнер з кришкою, щоб була зручна можливість відщипувати необхідні шматочки.
2
Розкачайте шматок тіста качалкою на дерев'яній дошці. Пласт повинен бути товщиною не менше 5 мм. Прикладіть до тесту готову дерев'яну рамочку і обведіть її ножем. Зайве тісто зімніть в грудку і приберіть в контейнер. Перенесіть рамку з тіста на силіконовий килимок і трохи прокатайте качалкою. Рамка з тіста повинна бути трохи ширше, ніж дерев'яна.
3
виліпити з тіста прикраси. З грудочок тіста скачайте маленькі намистинки або виноградинки. З розплющених кульок зробіть листочки. За допомогою зубочистки нанесіть на листики прожилки. Ковпачком від кулькової ручки можна зробити круглі вм'ятини на тесті, де це необхідно. Місця скріплення тесту промазуйте пензликом, змоченою у воді. Прикладаючи фантазію і користуючись наочним матеріалом, оформите рамку.
4
Силіконовий килимок з рамкою перекладіть на деко і поставте в духовку випікатися. Зробіть максимально маленький вогонь і відкрийте дверцята. Залежно від товщини вироби випічка може зайняти кілька годин. Рамка буде готова, якщо постукавши по ній нігтем, ви почуєте дзвін, якщо звук глухий, то рамку потрібно ще підсушити.
5
Рамка з тіста повинна повністю охолонути. Промажьте зворотну сторону рамки клеєм ПВА. Приклейте просту дерев'яну рамку, по якій робилася викрійка.
6
Покрийте всю рамку акриловою фарбою кольору старе золото. Ви можете використовувати будь-який колір фарби, який вам подобається. Спочатку профарбовують деталі, які знаходяться в глибині рамки, а потім вже все опуклі деталі.
7
Покрийте все рамку лаком на водній основі.
Зверніть увагу
Якщо в процесі сушки на вашій рамці з тіста з'явилися тріщини, то змішайте борошно і клей ПВА, заліпите цією сумішшю тріщини після того, як рамка повністю охолоне. Просушіть рамку на повітрі або біля гарячої батареї. Потім пофарбуйте виріб.
Корисна порада
Замість готової дерев'яної рамки ви можете використовувати рамку з картону або фанери, яку самі виріжете, по необхідним вам размерам.Рамку можна покривати не тільки акриловими фарбами, а й гуашью.Остаткі тесту загорніть в п/е плівку, покладіть в контейнер з кришкою і поставте в холодильник. Тісто можна довго зберігати.