Як переписати файли на диск. Як переписати текст з комп'ютера на св.

В останні версії операційної системи Windows додана можливість запису файлів і папок на оптичні диски без використання будь-яких додаткових програм. Послідовність дій при цій операції трохи відрізняється від копіювання файлів між внутрішніми дисками комп'ютера і займає більше часу, але нічого складного для користувача в ній немає.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7 або Vista, пристрій запису CD/DVD-дисків, записуваний CD або DVD-диск.
Інструкція
1
Вставте записуваний оптичний диск в CD/DVD-привід комп'ютера і зачекайте кілька секунд - на екрані має з'явитися діалогове вікно з набором варіантів подальших дій. Якщо цього не відбудеться автоматично, викличте діалог вручну - запустите «Провідник» (Win + E) і клікніть двічі по іконці пристрою запису.
2
У переліку варіантів діалогового вікна виберіть пункт «Записати файли на диск, використовуючи провідник» і на екрані з'явиться інше вікно з заголовком «Записати диск». В поле «Назва диска» наберіть текст заголовка, а потім виберіть формат запису LFS або Mastered. Пояснення, чому саме вони розрізняються, приведені поряд з обома елементами вибору і написами «Як флеш-накопичувач USB» і «С програвачем CD/DVD».
3
Натисніть кнопку «Далі», і почнеться процедура форматування диска. Вона може протривати кілька хвилин - інформацію про розрахунковий час та хід процесу ви будете бачити в відповідному віконці на екрані. Коли форматування буде закінчено, у вікні «Провідника» відкриється вікно з порожнім кореневим каталогом оптичного диска.
4
Цього ж або окремому вікні файл-менеджера перейдіть до файлів, які необхідно скопіювати на оптичний диск, виділіть їх і перетягнете в кореневої каталог зовнішнього носія. Після цього почнеться процес запису. Про його ході і часу до завершення теж буде інформувати віконце на екрані.
5
Залежно від налаштувань «Провідника» і вибраного формату записи по завершенні копіювання може бути необхідно завершення сеансу роботи з оптичним диском. Для цього використовуйте кнопку «Закрити сеанс» на панелі інструментів «Провідника» - вона з'являється при виборі у вікні програми приводу CD/DVD-дисків.
6
Якщо ж файли потрібно переписати не так на зовнішній носій, а на один з логічних дисків вінчестера, ніякої процедури форматування не потрібно. Просто виділіть потрібні об'єкти і перетягніть їх на іконку диска призначення.
Сьогодні флеш USB-накопичувачі зайняли свою нішу, як універсальне мобільне засіб накопичення і зберігання інформації. Однак бувають випадки, коли вам потрібен повний обсяг флешки, і файли починають «кочувати» на жорсткий диск і назад. Між тим, зберігати потрібні програми можна на DVD або CD дисках, призначених для запису.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб запису, це використання стандартної програми для запису дисків Windows. Вставте болванку в дисковод і закрийте його. Відкриється вікно автозапуску, в ньому вам треба вибрати рядок «Записати файли на диск». Далі вкажіть, на який носій ви хочете їх записати: USB або CD/DVD. У рядку вище задайте ім'я диска. Натисніть далі.
2
Відкриється порожній вікно з прихованим файлом Desktop.ini. В це вікно вам треба скопіювати потрібні файли програмного забезпечення. Зробити це можна через буфер обміну або шляхом перетягування з вікна у вікно. У вікні з'явиться потрібний файл або директорія. Натисніть кнопку «Записати на компакт-диск" і дочекайтеся закінчення процесу пропалення.
3
Існує ряд програм, спеціалізованих під запис дисків. Наприклад, пакет Nero. Він платний, але з пробним періодом. Скачайте його з офіційного сайту розробника і встановіть на свій комп'ютер. Запустіть додаток Nero Burning ROM. Відкриється вікно «Новий проект». У його вкладках налаштуйте потрібні параметри запису (швидкість запису, наявність мультисессии і пр.). Якщо в файлах, які підлягають записи, є ті, які ємністю більше 1 Гб, варто використовувати тип проекту UDF (для DVD-дисків). Натисніть «Новий».
4
Вікно буде розділене на дві половини. Зліва список файлів, що підлягають запису. Справа - знаходяться на носіях. Виберіть у правому вікні шлях потрібного файлу і перетягніть його в праве вікно. Подібним чином можна перетягувати з вікон директорій. Коли потрібні файли будуть готові до запису, натисніть копку «Запис», у новому вікні - «Прожиг». Чекайте, коли закінчиться запис.
5
Аналогічним способом проводиться запис на диск в інших подібних програмах. Назва опцій, функцій або кнопок може відрізнятися, залежно від інтерфейсу виробника програми, але принцип буде той же.
Зверніть увагу
Якщо програма вже встановлена в системі, вам не потрібно копіювати її файли. Найбільша вірогідність полягає в тому, що програма після цього працювати не буде. Переконайтеся, що ви переписуєте на диск файли встановлення ПЗ.