Як навчитися красиво фотографувати.

Фотографія - мистецтво на межі науки. Майстер повинен розбиратися не тільки в законах естетики і композиції, але і в електроніці, а до винаходу цифрового апарату актуальна була і хімія. Тому, перш ніж почати навчання цієї творчої професії, опануйте своїм інструментом.
Інструкція
1
Навчіться тримати фотоапарат. Самое стійке положення - двома руками, у самої особи (окуляр до ока), притисніть лікті до тулуба. Якщо в апараті є дисплей, то притискати необов'язково, але і витягати руки небезпечно: руки стануть менш стійкою опорою. Чи не стискайте фотоапарат занадто сильно, щоб руки не тремтіли від напруги.
2
Фотоз - значить світло. Освітлення повинне бути спрямоване на об'єкт зйомки, а не проти об'єктива. Краще висвітлення - це денне сонце, найгірше - сутінки. В цей час фотоапарат не може адаптуватися до перехідного освітленню, втрачає фокус.
3
Визначте кордону кадру - зробіть кадрування. Можете скористатися наведенням, а можете просто підійти або відійти. Підбирати ракурс можна тільки на ходу: підійдіть до об'єкта з того боку, з якою хочете знімати.
4
Тримайте фотоапарат на рівні об'єкта. Якщо будете знімати зверху, верхня частина буде непропорційно великий, знизу - аналогічно нижня. Таке можливо тільки при створенні спефеффекта.
5
Головний об'єкт зйомки повинен виділятися за формою, кольором, розміром або іншим характеристикам. Фонове оформлення має бути приглушеним: менш різким, менш яскравим, менш строкатим.
6
Натискайте кнопку плавно, відпускайте теж без зусиль. Різке сильне натискання може привести до змазування кадру, особливо без спалаху.