Як платити в банкоматах.

Банкомати вже давно перестали бути просто апаратом для видачі грошей. З їх допомогою можна погасити кредит, оплатити послуги мобільного зв'язку та інтернет, послуги ЖКГ, штрафи і податки, освіта, товари та багато іншого.
Вам знадобиться
  • - банкомат з функцією прийому грошей;
  • - банківська карта;
  • - номер особового рахунку для сплати послуг.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили оплатити будь-які товари або послуги через банкомат, вам необхідно знати номер особового рахунку або реквізити одержувача. Візьміть з собою в банк квитанцію про оплату або перепишіть потрібні координати в записну книжку або на окремий аркуш паперу. Ви також можете зберегти дані в пам'яті телефону.
2
Якщо ви плануєте платити за допомогою банківської карти, вставте її в банкомат, введіть PIN-код. В інтерактивному меню натисніть пункт «Платежі». Виберіть оплату потрібних послуг. Введіть необхідні реквізити для здійснення платежу, вкажіть перераховується суму грошей і натисніть кнопку «Сплатити». Гроші будуть списані з карти і зараховані в с чет оплати.
3
Якщо в банкоматі встановлений сканер штрих-кодів, ви можете використовувати квитанцію на послуги для швидкого доступу до сторінки оплати. Піднесіть штрих-код платіжки до сканера, щоб лазер вважав інформацію. Відкриється сторінка з реквізитами і даними одержувача. Якщо все вірно, введіть потрібну суму грошей і оплатіть її.
4
Якщо в банкоматі є функція прийому грошей, ви можете оплачувати послуги без використання банківської карти. Для цього натисніть в меню пункт «Платежі», виберіть потрібну послугу. Заповніть необхідні дані та надайте потрібну суму. Після цього почнеться ініціалізація купюроприймача. Дочекайтеся, поки відкриється вікно для прийому грошей. Вставте купюри, банкомат їх перерахує, і якщо все правильно, натисніть кнопку «Сплатити». Врахуйте, що при такому способі оплати здача не видається.
5
Для деяких видів послуг доступна можливість Автооплати. Якщо ви хочете підключити дану послугу, виберіть в меню пункт «Мобільний банк», потім «Автоплатеж» і вкажіть потрібного постачальника послуг. Налаштуйте, коли необхідно здійснювати платіж і в якому розмірі. Дана функція особливо актуальна, наприклад, для поповнення балансу стільникових телефонів.
Зверніть увагу
Зберігайте роздруковані чеки мінімум до наступного платежу, щоб уникнути непорозумінь.
Корисна порада
Менеджер з обслуговування клієнтів допоможе вам розібратися з меню банкомата, якщо у вас виникнуть труднощі.