Як перевести гроші на пластикову карту.

В деяких випадках може виникнути необхідність швидкого відправлення грошових коштів іншій людині. Тому багато банків пропонують різні способи їх перекладу на пластикові карти.
Інструкція
1
Здійснити грошовий переказ можливо кількома способами. Так, наприклад, якщо в одержувача і відправника пластикова карта випущена одним банком, в цьому випадку перерахувати потрібну суму можна за допомогою банкомату. Для цього виберіть на ньому операцію Card to Card і введіть необхідні реквізити. Щоб скористатися цією послугою, перш за все, дізнайтеся номер картки отримувача, а також його ім'я, прізвище та по батькові. Здійснити переклад можна тільки в тому випадку, якщо на вашому рахунку вже є необхідні грошові кошти. Після завершення операції збережіть чек до отримання виплати.
2
Поповнення рахунку одержувача готівкою через POS-термінал - один з найпопулярніших способів, що дозволяють швидко здійснити переклад на пластикову карту іншої людини. Для цього необхідно звернутися у відділення вашого банку. Грошові кошти зараховуються на рахунок одержувача протягом однієї години. При цьому не забудьте про те, що потрібно заплатити комісію за використання наданої послуги. Для здійснення переказу потрібно дізнатися у одержувача реквізити: номер карти і термін її дії.
3
Поповнення рахунку готівкою через розрахунково-касовий відділ - ще один спосіб, за допомогою якого можна здійснити переклад з однієї пластикової карти на іншу. Грошові кошти надійдуть одержувачу протягом сімдесяти двох годин без вирахування вихідних днів. Варто відзначити, що при виборі цього способу комісія не стягується. Для здійснення перекладу вимагається знати прізвище, ім'я та по батькові одержувача, а також номер карткового рахунку та PHH.
4
Перелічити грошові кошти на пластикову карту можна за допомогою різних електронних систем розрахунків online, приміром, WebMoney. Для цього створіть гаманець і поповните його в будь-якому терміналі, вибравши функцію «Інші опції». Далі натисніть WebMoney і введіть ваш індивідуальний номер. Виконавши ці дії, здійсните переклад на електронний гаманець одержувача. Після цього він зможе вивести їх на свою пластикову карту.
Корисна порада
Рекомендується використовувати перші три способи, так як останній досить довгий і більш трудомісткий.
Банківські карти останнім часом стали досить популярні серед населення, воно й зрозуміло, за допомогою них можна купити продукти в супермаркеті, оплатити послуги і т.д. Але для того щоб розплачуватися картою, на ній повинні бути гроші . Ось кілька прикладів того, як перевести гроші на пластикову картку.
Інструкція
1
При відкритті карти банк видає власникові реквізити рахунку для її поповнення. Якщо на вашому підприємстві бухгалтерія згодна перераховувати вашу зарплату на карту, то за допомогою реквізитів щомісяця вам будуть надходити належні суми.
2
Кожен банк намагається мати достатньо велику мережу банкоматів, і деякі з них можуть приймати готівку. Підійдіть до такого апарат, вставте карту і введіть пін-код. Якщо все правильно, ви побачите головне меню, одним з пунктів якого буде "Прийом готівки". Виберіть його, далі система запропонує внести потрібну суму в отвір для прийому банкнот. Після цього гроші опиняться на вашій картці.
3
В кожному фінансовому установі є прибуткова каса. Звернувшись в неї, ви можете покласти потрібну суму на вашу карту. Але для цього при собі необхідно мати паспорт. Після перевірки всіх даних та отримання від вас певної суми грошей контролер видасть прибутковий ордер, в ньому буде указанна внесена сума.
4
Якщо ви маєте депозитний рахунок і карту в одному банку, то за вашою заявою фахівець фінансової компанії переведе зазначену вами суму з рахунку на рахунок. Такі заяви пишуться за встановленим зразком, ознайомити з ним вас може фахівець в будівлі банку.
5
Якщо хтось із ваших друзів хоче перевести гроші вам, то йому необхідно звернутися з паспортом у відділення того банку, де обслуговуєтеся ви. При собі йому потрібно мати паспорт і номер вашої картки, через короткий час після внесення вашим другом або родичем грошей ви зможете виявити їх на своїй пластиковій карті.