Як перевести гроші з Яндекса на картку. Як перевести гроші з яндекс гроші на картку.

Електронна платіжна система «Яндекс.Деньги» вигідно відрізняється від інших аналогічних зручністю виведення коштів на банківські картки. Для цього навіть не потрібно установка на комп'ютер додаткових програм - всі необхідні операції можна здійснити за допомогою браузера.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що необхідні вам товари чи послуги неможливо оплатити «Яндекс.Деньгами» безпосередньо. Це виявиться вигідніше, ніж переказувати кошти на карту і потім здійснювати оплату з неї, через меншого обсягу або навіть повної відсутності комісії. Також переконайтеся в тому, що на комп'ютері, смартфоні, планшеті або іншому пристрої, використовуваному вами для роботи з сайтом, відсутні шкідливі програми.
2
Увійдіть в веб-інтерфейс поштової служби «Яндекса» під своїми логіном та паролем. Перейдіть у вкладку «Гроші» (зверніть увагу: йдеться про вкладки не браузера, а самої веб-сторінки). Якщо у вас ще немає гаманця на «Яндексі», створіть його, слідуючи вказівкам системи. Придумайте складний платіжний пароль (він не повинен збігатися з паролем від поштової скриньки). На наступній сторінці введіть код, отриманий по SMS.
3
Перейдіть по посиланню під назвою «Прив'язати банківську карту». Коли завантажиться нова сторінка, натисніть кнопку «Прив'язати карту». Введіть платіжний пароль і натисніть кнопку «Підтвердити». Введіть дані карти і натисніть кнопку «Прив'язати». Система автоматично заблокує на карті невелику суму. Дізнайтеся, наприклад, за допомогою банкомату або служби підтримки банку точне значення цієї суми. Вкажіть його, і незабаром сума розблокується, а карта виявиться прив'язаною.
4
Прив'язана карта дозволяє оплачувати покупки в магазинах, що приймають «Яндекс.Деньги», нема з банківського рахунку, а з електронного гаманця. При цьому, між собою ці рахунки неможливо взаємопов'язані. Щоб коштами з електронного гаманця можна було розплачуватися в інших магазинах або отримувати їх у вигляді готівки в банкоматах, необхідно здійснити їх висновок. При цьому стягується комісія в кілька відсотків. Для цього на вкладці «Деньги» натисніть на посилання «Вивести». При наявності коштів у гаманці вона стає помаранчевою, а за їх відсутності - сірою. Виберіть, на яку саме карту ви хочете вивести гроші (прив'язану або не прив'язану, і якого банку). Натисніть на відповідне посилання. На наступній сторінці натисніть кнопку «Вивести гроші». Далі буде здійснено перехід на спеціально створену сторінку на сайті банку (користувальницький інтерфейс цієї сторінки може бути різним). Потрапивши на неї, дотримуйтесь вказівок системи, і незабаром кошти виявляться на вашій картці.
5
Після закінчення роботи з платіжною системою перейдіть за посиланням «Вихід».
Зверніть увагу
Чи не повідомляйте нікому пароль від поштової скриньки, платіжний пароль і код його відновлення. При втраті або крадіжці телефону негайно повідомте про це в службу підтримки «Яндекса», щоб зловмисники не змогли відновити ваш платіжний пароль за допомогою SMS. Уважно вводите реквізити карти, попередньо переконавшись у відсутності шкідливих програм.