Як піч в мікрохвильовій печі. чи можна готувати пиріг в звичайній мікрохвильовці.

Виявляється, в мікрохвильовій печі можна не тільки приготувати перші або основні блюда, але також використовувати її для випічки. Переваги перед звичайною духовкою в тому, що тісто в мікрохвильовці пропікається швидше, а готовий виріб виходить ніжним і повітряним.
Вам знадобиться
    • - мікрохвильова піч;
    • - посуд для випічки в мікрохвильовій печі;
    • - тісто.
Інструкція
1
Підготуйте посуд для випічки. Для приготування страв в мікрохвильовій печі заборонено користуватися металевою. Тому придбайте спеціальні форми зі скла, кераміки. Враховуйте, що посуд має бути виготовлена з жароміцного матеріалу, так як тісто через вміст цукру і жиру сильно нагрівається під впливом мікрохвиль. Крім цього, вибирайте посуд з високими бортиками, бо тісто в мікрохвильовій печі піднімається краще, ніж в духовці.
2
Строго дотримуйте пропорцію продуктів, використовуваних для приготування тіста. Залиште продукти на кухонному столі на 10-15 хвилин, якщо в рецепті немає інших особливих вказівок. Бажано змішувати інгредієнти однакової температури.
3
Перемішуйте всі інгредієнти для тіста особливо ретельно. В першу чергу це стосується цукру. Нерастворившиеся грудочки цукру можуть пригоріти під час випічки. Слідкуйте, щоб тісто було гладким і однорідним. Якщо ви готуєте страву за рецептом для звичайної духовки, то збільшите кількість рідини в тісті, особливо якщо ви використовуєте сухий напівфабрикат.
4
Змастіть форму для випічки рослинним або вершковим маслом. На дно посуду можна постелити лист промасленого паперу. Присипати стінки ємності крихтами або борошном не слід. Не заповнюйте форму тестом більше, ніж наполовину. Пиріг з вологою начинкою проткніть в декількох місцях виделкою, щоб зміг виходити пар. Якщо ви готуєте порційну випічку, то шматки тіста повинні бути по можливості однакового розміру для рівномірного пропікання. Великі вироби розміщуйте в центр тарілки, а невеликі розкладіть по краю. Прикривати форму пергаментом або плівкою варто тільки для прискорення процесу приготування в тому випадку, якщо тісто має щільну консистенцію.
5
Вибирайте рівень потужності в залежності від складу тіста і форми майбутнього страви. Випічку з фруктовою, ягідної начинкою, пряники випікайте при потужності нижче середньої. Для кексів, імбирних пряників виставите низький рівень потужності. Щільне тісто, вироби з начинкою випікайте при середній і вище середньої потужності.
6
Розраховуйте час випічки страви в залежності від маси виробу. Відкривати дверцята мікрохвильовки можна на будь-якому етапі приготування, тісто не опаде. Проткніть виріб дерев'яною паличкою. Якщо тісто пропеклося, то вона залишиться чистою. Рум'яна кірочка на випічці в мікрохвильовці не утворюється. Враховуйте, що процес пропікання триває деякий час після впливу мікрохвиль. Тому якщо краї вироби вже готові, а середина ще здається вам сирої, то вимкніть мікрохвильовку і залиште випічку у формі ще на 5-15 хвилин.
Переваги мікрохвильової печі в зручності і швидкості приготування їжі. Зазвичай в домашніх умовах в ній випікають тільки піцу. Однак дотримуючись деяких правил, в мікрохвильовці можна готувати вироби з будь-якого виду тіста.
Інструкція
1
Визначтеся першим ділом з формою для випічки. Це повинна бути спеціальна посуд для мікрохвильових печей. Вибирайте посуд з високими стінками, так як тісто в мікрохвильовці піднімається краще, ніж в духовій шафі. З цієї ж причини наповнюйте форму тільки наполовину. Для початку спробуйте використовувати форму з отвором в центрі, так як перший раз достатньо складно визначити, чи рівномірно пропікся корж. Зручно також використовувати скляний посуд. У ній простіше оцінити ступінь готовності страви. Чи не накривайте форму кришкою.
2
Печіть переважніше один пористий пласт, якщо ви готуєте торт або тістечка, а потім розріжте його на 2 - 4 коржа. Дно форми змастіть жиром або викладіть його папером для випічки. Посипати посуд борошном не потрібно.
3
Внесіть деякі зміни в технологію приготування, якщо ви вибрали рецепт для звичайної духовки. Перемішуйте інгредієнти ретельніше, особливо для пісочного тіста. Бажано, щоб всі продукти були кімнатної температури. Цукор в тесті повинен повністю розчинитися, інакше в процесі запікання він може згоріти. Збільште кількість рідини в тісті в наступному співвідношенні: 1 ст. ложка на 1 яйце.
4
Помістіть форму в центр обертової підставки. Якщо ви печете плюшки, булочки чи пиріжки, то розмістіть їх по колу на однаковій відстані один від одного. Пироги з начинкою, вироби з щільного тіста випікайте при потужності мікрохвиль 400 - 500 Вт. Дверцята печі можна відкривати в будь-який час, не боячись, що тісто опаде. Час приготування зменшіть в 2 - 3 рази порівняно з традиційним запіканням.
5
При визначенні готовності страви не орієнтуйтеся на його зовнішній вигляд. Проколіть виріб дерев'яною паличкою. Вона повинна бути сухою. Врахуйте, що процес пропікання триває деякий час навіть після того, як ви витягни форму з мікрохвильовки. Тому діставайте блюдо з печі, навіть якщо середина здається дещо вогкуватої. Залиште випічку у формі на 5 - 20 хвилин остигати при кімнатній температурі. Якщо ви перетримаєте блюдо в печі, то тісто стане сухим і жорстким.
Корисна порада
Покрийте кекс або бісквіт зверху джемом, помадкою або глазур'ю. Наприклад, потріть на верх коржа плитку шоколаду, поставте блюдо в мікрохвильовку на 30 секунд на максимальну потужність, а потім гарячим ножем розмажте розтанув шоколад.