Як зробити сторінку стандартної.

Користувачі соцмережі «ВКонтакте» напевно часто думали про те, як змінити дизайн, порядком набридлий. Однак якщо ви змінили дизайн, а потім вирішили повернутися до стандартного вигляду сторінки, тут можна зіткнутися з деякими труднощами. Запам'ятайте, як можна повернути стандартний дизайн сторінки, щоб потім не наступати на ті ж граблі.
Інструкція
1
Згадайте, як ви встановив додаткові теми оформлення сайту соцмережі. Це могло бути доповнення під назвою Stylish, якщо ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox. В такому випадку повернути стандартний вигляд сторіночці можна шляхом повного видалення цього плагіна.
2
Виберіть в браузері в меню пункт «Інструменти», клікніть по пункту «Налаштування», а потім - по пункту "Додатки". У списку плагінів знайдіть Stylish, клікніть по ньому лівою кнопкою миші один раз. З'являться кнопочки "Видалити" і "Відключити" - виберіть необхідну кнопку, потім клікніть по «Ок». Тепер потрібно оновити «ВКонтакте» і переконатися в тому, що сторінка повернулася до стандартного вигляду.
3
Якщо ж ви користуєтеся браузером Internet Explorer, зайдіть для повернення до стандартного вигляду сайту «ВКонтакте» в меню «Сервис», або Tools, потім виберіть «Властивості оглядача», або Internet Options. Потім перейдіть до вкладки «Загальні» (General), потім виберіть «Оформлення» (Accessibility), після чого зніміть прапорець навпроти рядка «Оформляти, використовуючи власний стиль», або Format documents using my style sheet. Натисніть на кнопку «Застосувати», після чого закрийте меню.
4
У випадку з браузером Opera потрібно зайти в меню «Вид», вибрати пункт "Налаштування", після чого зняти прапорець з пункту «Вимкнути стилізацію форм». Видаліть також шлях до файлів з розширенням css (файли стилю), щоб видалити і настройки теми, обраної раніше. Натисніть на кнопку «Ок», потім поновіть «ВКонтакте».
5
Якщо ж тема не змінилася, перейдіть до сайту «ВКонтакте» (в тому ж браузері - Opera), клікніть правою кнопкою миші по будь-якому місці сайту, після чого виберіть «Настройки сайту». Виберіть там вкладку «Вид», потім зніміть всі прапорці.
6
На всякий випадок, зміните пароль від своєї сторінки «ВКонтакте» після повернення до стандартної темі. Нерідко програми, які розширюють можливості користувача по роботі з даним сайтом, крадуть паролі, іншу особисту інформацію. Маються на увазі програми, які дають можливість відправляти фотографії на стіну друзів, завантажувати відео і музику, міняти оформлення.
Зверніть увагу
Використовувані в інструкції команди меню можуть трохи по-іншому називатися в вашому випадку. Однак, в цілому, відмінності незначні. Приміром, замість пункту «Налаштування» може бути «Інструменти» або «Опції».
Корисна порада
Якщо тема після всіх маніпуляцій не змінилася, спробуйте справити перезапуск програми-браузера та заново зайдіть на сайт.