Як купувати товари в інтернет-магазині.

Купівля онлайн має ряд переваг перед традиційною. По-перше, ви вибираєте товар без пильного погляду продавця і можете купити те, на що в магазині НЕ зважитеся. По-друге, в інтернет- магазині може продаватися те, чого в магазині поруч з вами просто не знайти. І в третіх, вартість продукції в інтернет- магазині найчастіше нижчі, ніж в звичайному магазині , особливо це стосується зарубіжних сайтів.
Інструкція
1
Зарубіжні сайти тут згадані не випадково. Вартість товарів на них в 3-4 рази нижче наших, хоча доставка додає до цієї вартості чималу вартість, варто спробувати скористатися можливістю. Процес купівлі іноземною сайті схожий з покупкою товарів на вітчизняному, але має і свої особливості. Тому розглянемо його детальніше.
2
Як знайти іноземний інтернет-магазин? Озброївшись онлайн-перекладачем, вбийте в пошуковик назву речі, яка вас цікавить. Припустимо «coat». В відкрилися посиланнях ви напевно відразу знайдете магазини, що продають верхній одяг. Інший варіант: пошукайте каталоги іноземних сайтів. Є цілі форуми, присвячені закордонним сайтам. Так ви відразу дві справи зробите: знайдете потрібний сайт і почитаєте відгуки про його роботу, убезпечивши себе від недобросовісного продавця.
3
Далі на сайті необхідно зареєструватися. Процедура дуже проста і не вимагає особливих тимчасових витрат. На вашу пошту повинно прийти лист з підтвердженням реєстрації. Після цього ви можете зайти в свій кабінет і почати вибір продукції.
4
Переглядаючи товар, ви можете додавати його в Wish list, щоб потім переглянути вподобані лоти і порівняти ціну, характеристики і так далі. Уважно читайте підписи до картинки. Якщо ви бачите на картинці дівчину з яскравою сумочкою і думаєте, що тут виставлена саме ця сумка, ви ризикуєте замовити якийсь предмет одягу, і вина тут буде тільки ваша.
5
Вибравши потрібний товар, кладіть його в корзину (Add to cart). Оформляючи замовлення, ви вибираєте спосіб доставки. З Європи товари зазвичай пересилають EMS-поштою, з США - UPS. Якщо з'являється напис на зразок «Wе саnnot dеlivеry tо уоur соuntrу», значить доставку в вашу країну організувати буде проблематично. Коли ви побачите остаточну вартість товару разом з пересилкою, у вас може трапитися «культурний шок»: доставка може додати до вартості 100-300% від вартості товару. Крім того, за митними правилами, ви можете ввезти в країну, тобто замовити товар з-за кордону не більше ніж на 120 € на місяць, інакше митні мита додадуть 30% до вартості понад те.
6
Оплату товару потрібно робити відразу. Для цього вам потрібно мати акаунт PayPal і кредитну карту. Не користуйтеся послугами інтернет-магазинів, де вказаний лише банківський рахунок карти, це може бути дуже сумнівним. Перед тим, як оплачувати замовлення, серйозно подумайте і зважте всі ризики. Якщо з вітчизняним сайтом буде простіше розібратися, то з закордонним будь розгляди можуть розтягнутися на місяці.