Як додати список хабів.

Програма-клієнт під назвою DC ++ дозволяє досить ефективно обмінюватися файлами, в тому числі завдяки спеціальному серверу-хабу. Хаб займається обробкою списків тих файлів, до яких відкритий доступ на вашому комп'ютері, і передає результати обробки іншим користувачам.
Інструкція
1
Якщо ви хочете мати доступ відразу до декількох таким хабам, вам необхідно додати їх до спеціального хабліст. Для цього дізнайтеся адреси тих серверів, які ви хочете зробити улюбленими в клієнті DC ++. Зайдіть на сайт або форум компанії інтернет-провайдера і перегляньте інформацію про локальні хабах. Перепишіть адреси обраних серверів. Якщо вас цікавлять загальнодоступні хаби, як наприклад «Світовий список» - dchublist.com, або «Російський список» - dchublist.ru, перепишіть окремо і їх дані.
2
Додайте хаби в список улюблених серверів, для чого відкрийте програму-клієнт DC ++ і авторизуйтесь. Натисніть на вкладку «Вид» в головному меню програми і виберіть розділ «Вибрані хаби». У списку виділіть опцію «Новий» і перейдіть до підрозділу по створенню нового списку. Коли на екрані з'явиться вікно «Властивості хаба» з порожніми осередками, заповніть їх даними за обраним серверу: в поле «Назва» введіть ім'я хаба, а в полі «Адреса» вкажіть інформацію про адресу розміщення хаба. Після цього натисніть на "Додати" і потім на «ОК».
3
Якщо ви хочете, щоб при кожному запуску програми DC ++ на екрані автоматично з'являвся Обраний хаб, поставте позначку біля назви обраного сервера. Для швидкого підключення до хабу клікніть по ньому і натисніть на "Підключитися".
4
При додаванні так званих публічних хабів - тих серверів, з яких викачують лише на платній основі при використанні тарифів з оплатою по трафіку - процес створення хабліста видозмінюється. Для початку знайдіть ті сервери, що вас цікавлять, потім, як і в попередньому випадку, запустіть клієнт. В головному меню DC ++ знайдіть розділ «Список публічних хаб-листів» і виберіть підрозділ «Конфігурація». У вікні впишіть посилання на обраний сервер і натисніть «Додати», а після на кнопку «ОК».