Як намалювати краватку. Як намалювати візерунок на краватку.

Краватка може бути яскравим і мальовничим аксесуаром, який прикрасить костюм вашого персонажа. Малюнок на виробі може бути самим веселим з кадрами з мультфільмів або дуже строгим класичним (діагональна смужка, точка). Краватки носять солідні люди і школярі, цей аксесуар підкреслить характер героя вашої картини.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - кисті;
  • - фарби.
Інструкція
1
Зав'язаний краватку візуально можна розчленувати на кілька фігур. Вузол нагадує трапецію, яка стоїть на вузькому своєму кінці. Форма основної частини може бути схожою на витягнутий прямокутник або знову-таки трапецію. Кінчик краватки має трикутну форму.
2
Зробіть начерк олівцем потрібного вам аксесуара. Дотримуйтесь пропорції. На цьому етапі вам потрібно намалювати правильний розмір і контур краватки, щоб він органічно вписався в костюм героя картини. Зітріть зайві лінії.
3
Намітьте лінію, де вузол переходить в основну частину. У цьому місці можуть утворюватися складки і заломи, їх краще зобразити за допомогою світлотіні. Дрібними щільними штрихами виділяйте ділянки, які перебувають у тіні. Враховуйте напрямок світла, яке ви вибрали, коли почали малювати героя картини.
4
Краватки зазвичай відшиваються з шовку або іншої тканини з легким блиском, тому добре освітлені місця залиште практично білими. Якщо ви будете розфарбовувати ваш малюнок, користуйтеся різними тонами одного кольору, щоб додати об'єм краватці.
5
Візерунок наносите після того, як фарба висохне. Придумайте свій цікавий малюнок для прикраси вироби. Нанесіть тонкої білячою пензликом чорний контур орнаменту в східному стилі. Для зразка виберіть сподобався вам візерунок і акуратно Перемалюйте його, декоруючи краватку.
6
Якщо ж ви малюєте мультиплікаційного персонажа, буде досить простих чітких ліній, які передадуть характерні деталі і форму краватки. Для картинки подібного роду буде важливий колір предмета. Зафарбуйте краватку соковитою фарбою. Коли вона висохне, намалюйте тонким пензлем узор, відомий символ або мордочку мультиплікаційного впізнаваного тварини. Для веселого персонажа намалюйте на краватці різнокольоровий горошок або райдужну смужку.