Як врізати кран.

Кухонний кран може вийти з ладу в самий невідповідний час. Можна викликати сантехніка, звичайно, хоча варто все-таки кран замінити більш новим, надійним. І проблем з сантехнікою відразу стане менше.
Вам знадобиться
  • - новий кухонний змішувач;
  • - розвідний або газовий ключ;
  • - набір викруток;
  • - пакля;
  • - герметик.
Інструкція
1
Відкрийте кран і перекривайте вентилі подачі холодної і гарячої води, поки вода не перестане йти. Огляньте труби. Найчастіше використовується підводка води за допомогою сталевих труб (одна для гарячої, друга - для холодної води), коли вони йдуть до кухонній мийці.
2
Ослабьте муфту, яка зміцнює кран до труби, за допомогою розвідного або газового ключа. Обертання здійснюйте проти годинникової стрілки. Муфта ця зазвичай розташовується внизу мийки. Гайка може провертатися насилу - тоді можете капнути трохи машинного масла. Або скористайтеся двома ключами, одним з яких ви будете фіксувати гайку, а друга - відкручувати муфту.
3
Відкрутивши муфту, акуратно від'єднайте кран від труби, а підвідні шланги - від крана. Вони зазвичай бувають гумовими, укладеними в оплетку з металу. Відразу огляньте підводять шланги на предмет цілісності різьблення - і внутрішньої, і зовнішньої.
4
Гумові прокладки всередині гайок повинні бути присутнім і бути у відмінному стані. Якщо прокладки кришаться або надто здавлені, замініть їх новими. Їх можна як вирізати самим з підходящого шматка гуми, так і купити цілий набір в магазині товарів для дому, у відділі сантехніки.
5
Тепер можна встановлювати новий кран. Помістіть на мийці прокладку, щоб вода під мийку не протікав, встановіть кран на місце і за допомогою ключа затягніть гайку, що утримує змішувач на мийці.
6
Підключіть змішувач до труб підводки за допомогою шлангів з прокладками. Якщо ж кран у вас кріпиться безпосередньо до труби, обмотайте різьбу клоччям, потовщуючи її шар в міру накручування. Однак не перевищуйте висоту різьблення, інакше кран просто не вкрутити.
7
Потім можна і герметиком скористатися. Коли він застигне, буде схожий на гуму. Якщо немає герметика, промажте різьбове з'єднання водостійкою фарбою, а точніше емаллю. Правда, сохнути вона буде досить довго, але зате забезпечить гарний захист від води. Відкрийте вентилі подачі води і перевірте, чи все гаразд, не капає чи ніде. Якщо все скрізь герметично, на цьому ремонт можна вважати закінченим.