Як вибрати ламінат по виробнику. виділяє чи ламінат на теплій підлозі шкідливі речовини.

Часто покупці при виборі товару керуються гучним ім'ям виробника. Ну не хочуть вони промахнутися з якістю, набуваючи вироби фірми «Роги і копита». І це часто буває виправданим. Серед виробників ламінату теж є свої фаворити.
Інструкція
1
Визначте якого класу ламінат вам необхідний, яким вимогам по зносостійкості, вологостійкості, звукоізоляції, екологічності та ін. Він повинен відповідати. Після цього вибирайте виробника ламінату, відповідального вашим вимогам.
2
Покладіть ламінат норвезької фірми Alloc AS в кімнату, де будуть перебувати астматики або алергіки. Продукція цієї фірми абсолютно безпечна для людей, не шкодить навколишньому середовищу. На свій матеріал виробник ламінату дає довічну гарантію - таким терміном служби мало хто може похвалитися. Ламінат Alloc AS, завдяки унікальній системі алюмінієвих замків, легко збирається і розбирається, як пазли. Він виключно міцний. Навантаження на розрив дощок з замком - 1200 кг/м. Клас ламінату - 31-34. Шумопоглинаюча підкладка "Silent System" приглушує звуки кроків на 50%.
3
Не терпіть компромісів - значить, вибір ламінату Quick Step, популярного на всіх континентах, правильне рішення. Колекція з кількох десятків декору ламінату надасть вам вибрати свій унікальний колір. Запатентований замок дозволяє витримати на розрив 450 кг/м. Мінімальний термін експлуатації - не менше 20 років. Завдяки антіакустіческой підкладці на 20% знижується рівень шуму. Вибір ламінату бельгійської фірми Quick Step - це унікальна вологостійкість, монтаж по беськлєєвой системі Uniclic, прекрасна фактура поверхні, високий клас ламінату, краще співвідношення ціна-якість.
4
Виберіть продукти австрійсько-німецького концерну Kronotex, який є лідером виробництва підлогового покриття економ-класу. Він поєднує в собі прийнятну ціну з незмінним німецькою якістю - міцність, довговічність, зручність збірки. Висока щільність панелей Kronotex дає можливість застосовувати їх в системі «тепла підлога». Ламінат не виділяє при високих температурах ніяких шкідливих речовин, він екологічно чистий і гіпоалергенний. Крім класичних забарвлень Kronotex пропонує стильні і яскраві малюнки і принти. Термін служби - 15-20 років.
5
Фірма Tarkett - ще один загальновизнаний лідер і законодавець модних тенденцій виробництва підлогових покриттів. Tarkett постійно підвищує якість своєї продукції, проводить розробки щодо його удосконалення.
6
Шведська компанія Pergo - родоначальниця ламінату. Більше століття вона займає лідируюче положення в цьому спектрі виробництва. Однією з фішок панелей Pergo є замок Smart Lock. Він дозволяє простим защелкиванием з'єднувати панелі під будь-яким кутом. Конструкція замка не дає волозі і сміттю проникати під підлогове покриття.
7
Інша фішка ламінату Pergo - унікальна зносостійкість. Кристалічний оксид алюмінію, доданий до складу речовини, дає високу опірність до стирання. У деяких підлогових покриттях у верхній шар додані іони срібла, що пригнічують розмноження на панелях мікроорганізмів. Цей ламінат чудово підійде для дитячих кімнат і спалень. Деякі колекції для завантажених комп'ютерами офісних приміщень поставляються з антистатичної обробкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gdPf8CQ1M2Y
Зверніть увагу
Імпортний ламінат набагато дорожче російського. Західні виробники найчастіше використовують хоча й дорогі, але безпечні смоли, наприклад, акрилати. Міняючи підлогове покриття в дитячій кімнаті, не економте на здоров'я ваших дітей!
Корисна порада
Поцікавтеся у продавця умовами гарантії. Дізнайтеся, які є обмеження.
Вибір якісного хорошого ламінату або іншого підлогового покриття - обов'язкова частина ремонтних робіт. У різноманітті товарів легко заплутатися. Але є характеристики, які допоможуть зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Прийшовши в магазин, не соромтеся задавати питання продавця-консультанта, а також запитувати технічний і санітарний паспорт. Заздалегідь порівняйте характеристики в інтернеті.
2
Зверніть увагу на гарантований термін експлуатації. Він не повинен бути менше семи років. Найчастіше верхня межа становить десятирічний термін.
3
Одна з важливих характеристик - це щільність плити. Приділіть їй увагу при виборі підлогового покриття. Щільність пластини якісного ламінату повинен бути вище 850 кг/м3. Ця характеристика вказується в сертифікатах якості та на упаковках з виробом.
4
Шукайте ламінат, основу якого складає плита древесноволокнистая високої щільності (ДВП, HDF).
5
Обов'язково перевірте товщину листа ламінату . Вона повинна бути не менше 7-8 міліметрів. Від товщини безпосередньо залежить стійкість покриття до зносу і теплопровідність. Ідеальною вважається товщина 8-9 міліметрів.
6
Зверніть увагу на те, як влаштований кріпильний замок дошки ламінату . Прослідкуйте, щоб він не мав слідів надлому, тріщин, сколів і вм'ятин. В іншому випадку ідеально підігнати і закріпити підлогове покриття не вдасться.
7
Оберіть ламінат потрібного вам класу. Це забезпечить довгу службу. Ламінат може бути покладений в громадських приміщеннях з великим скупченням народу (31-33 класи), або в побутових приміщеннях (21-23 класи). Пам'ятайте, що більш високий клас означає більш високу стійкість до пошкоджень. Краще всього використовувати ламінат 31-33 класу.
8
Подивіться на кольори окремих дощок. Вони не повинні відрізнятися в рамках одного артикулу, тим більше однієї упаковки. Це хороший показник якості.
9
Ніколи не купуйте продукцію виробників, які не входять до складу Європейської асоціації виробників ламінованих покриттів для підлоги, так як даний товар має ряд додаткових сертифікатів якості.