Як оформити металевий гараж.

Відповідно до Федерального закону №122-Ф3, право власності на нерухоме майно реєструється в установленому законом порядку при подачі необхідного пакета документів у державний реєстраційний центр. Визнати металевий гараж нерухомим майном і оформити його відповідно до встановлених правил можна тільки в тому випадку, якщо він встановлений на капітальний фундамент або всередині гаража мається капітальна будова, наприклад цегляний льох.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - кадастрові виписки;
  • - постанова;
  • - паспорт.
Інструкція
1
У першу чергу вам необхідно оформити у власність земельну ділянку, на якій встановлений гараж. Для цього зверніться у місцевий муніципалітет із заявою, пред'явіть паспорт, документи, на підставі яких ви поставили гараж на земельну ділянку.
2
Проведіть процедуру межування. Видати постанову про передачу земельної ділянки у вашу власність зможуть після того, як ви пред'явіть кадастрові виписки. Межування проводиться інженером по кадастру, для його виклику вам потрібно звернутися в земельну кадастрову палату.
3
На підставі технічних документів, виданих інженером, ділянка, на якій розташований гараж, поставлять на єдиний кадастровий облік, після чого ви зможете отримати виписку з кадастрового паспорта і копію кадастрового плану.
4
Після отримання постанови зверніться в реєстраційну палату, пред'явіть отримані раніше виписки, постанова, паспорт, заяву, квитанцію про оплату послуг з реєстрації. Через 1 місяць ви станете повноправним власником земельної ділянки.
5
Для оформлення залізного гаража підготуйте всі необхідні документи. Зверніться в бюро технічної інвентаризації, подайте заявку на виклик інженера з кадастру. Гараж оглянуть, зроблять технічну опис, оформлять кадастрові документи. Отримайте з них виписки, зверніться до державної реєстраційну палату для оформлення прав власності.
6
Пред'явіть паспорт, свідоцтво про власності на земельну ділянку, виписку з кадастрового паспорта і копію кадастрового плану залізного гаража, свій паспорт, заповніть заяву, заплатите мито за надання послуг з реєстрації. Через 1 місяць ви станете повноправним власником гаража.
7
Металевий гараж, оформлений у власність, можна продавати, здавати оренду, дарувати, передавати у спадок. Його не можуть змусити прибрати і знести, оскільки після отримання свідоцтва про власності на земельну ділянку та на гараж ви станете його повноправним власником, а приватна власність охороняється законом.