Як викласти посилання на сайті.

При створенні власного сайту адміністратору доводиться не тільки дбати про його зовнішній вигляд, але і викладати різноманітні матеріали. Щоб відвідувачам було зручно ними користуватися, слід правильно оформляти посилання.
Вам знадобиться
  • - html-редактор;
Інструкція
1
Для того щоб редагувати сторінки сайту, ви повинні володіти правами адміністратора. Редагування сторінок можна робити як безпосередньо в панелі управління сайту, скориставшись вбудованим html-редактором, так і на комп'ютері з подальшим закачуванням зміненої сторінки на сайт. У другому випадку вам буде потрібно html-редактор - наприклад, Cute HTML.
2
Посилання можуть бути оформлені двома основними способами. Насамперед, ви можете вказати в html-коді пряме посилання і дати, при необхідності, її опис. Наприклад, у тексті може бути присутнім приблизно такий рядок: «Для створення поштової скриньки скористайтесь сервісом Рамблер: http://mail.rambler.ru/». Це найпростіший, але не найкращий варіант.
3
Більш красиво виглядають посилання, оформлені з використанням спеціалізованих тегів. Наприклад, наведений вище текст можна оформити так: «Для створення поштової скриньки скористайтесь сервісом Рамблер». Як видно, посиланням в даному випадку є саме ім'я ресурсу. Рядок, яку треба вписати в код, виглядатиме так: «Для створення поштової скриньки скористайтесь сервісом Рамблер ». Для оформлення посилань подібним чином використовується код: опис сайту .
4
Подібним чином ви можете оформляти і посилання, що ведуть до викачувати файли. При натисканні на таку посилання користувач побачить вікно стандартного діалогу скачування (відкрити, зберегти, скасування). Сама посилання повинне безпосередньо вести до завантажуваного файлу.
5
При роботі з зображеннями у вас є два варіанти. У першому випадку ви можете за наведеним вище зразком дати посилання на зображення, користувач побачить його в новому вікні. У другому ви безпосередньо розміщуєте зображення на сторінці, для цього використовується код: . Параметри Width і Height задають ширину і висоту зображення. Адреса зображення повинен вести до файлу картинки.