Що не завалити екзамен в ГИБДД. Як скласти іспити пдд і водіння.

Здати іспит в ГИБДД з першого разу успішно - завдання не з простих. Не всім вдається відразу отримати право на керування транспортним засобом, але якщо постаратися - все можливо!
Інструкція
1
Іспит в ГИБДД включає в себе наступні етапи: іспит з теорії, їзда на автодромі і в міських умовах. Необхідна ретельна підготовка до всіх його частинах, інакше ви можете потрапити на перездачу.
2
Перший етап - здача теоретичної частини. Перевіряються знання правил дорожнього руху, законів, що стосуються правил водіння і безпеки їзди. Крім цього учень повинен знати про можливу відповідальність (як кримінальної, так і адміністративної) у разі їх порушення. Також майбутній водій зобов'язаний знати перелік типових і найбільш частих причин ДТП а також володіти вмінням надати першу допомогу постраждалим внаслідок аварії.
3
Щоб не завалити екзамен з теорії, досить вивчити всі квитки і правильно відповісти на питання комп'ютерного тесту. Програму, яка буде контролювати ваші знання, можна скачати в інтернеті, щоб заздалегідь навчиться нею користуватися. Навчання в автошколі передбачає пробну здачу іспиту - це хороший спосіб перевірити власні сили.
4
При здачі електронного іспиту допускається тільки одна помилка. Помилкою може вважатися навіть зайвий клік по екрану монітора. Тому пам'ятайте: щоб приступити до виконання завдання, необхідно натиснути кнопку «Почати іспит», щоб перейти до наступного питання - «Перейти до наступного питання». Неправильне натискання кнопки миші виведе на монітор наступне питання, попередній же автоматично вважається залишилися без відповіді.
5
Другий етап - автодром. Заздалегідь вивчіть і опрацювати комплекс вправ, який доведеться здавати. Щоб здавати їх було простіше, виберіть ту ж марку і модель автомобіля, що і при навчанні в автошколі.
6
Якщо ви успішно здали перші два етапи, іспит з водіння в умовах міста не здасться вам складним. Головне - не нервувати. Підберіть зручне взуття та одяг, спробуйте ще раз правила дорожнього руху. Подбайте про власний комфорт - відрегулюйте сидіння якомога зручніше і не забудьте пристебнути ремінь безпеки.