Як відкрити Зеніт. Як вставити плівку в зеніт-е інстукція в картинках.

Незважаючи на прогрес цифрових технологій, плівкова фотографія має своїх прихильників. Ви можете до них приєднатися, купивши за невеликі гроші в комісійному магазині плівковий фотоапарат. Якщо вам дістався «Зеніт», освоїтися з ним на перших порах допоможе дана інструкція.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат "Зеніт".
Інструкція
1
У більшості камер «Зеніт» відкидається задня кришка апарату. Щоб відкрити її, підніміть вгору головку перемотування плівки до клацання. Розкрийте фотоапарат. Касета з зарядженої плівкою поміщається в ліве гніздо і фіксується опусканням головки зворотного перемотування. Кінець плівки заправляється в приймальню котушку справа. Поверніть важіль взводу затвора, щоб переконатися, що плівка добре закріпилася на котушці.
2
Перед відкриттям камери для розрядки відключіть механізм затвора і перемотайте плівку в касету.
3
Кнопка відключення затвора може знаходитися біля взводного важеля, як у апаратів «Зеніт-Е» і «Зеніт-19». У моделі «Зеніт-Е», на відміну від «Зеніт-19», необхідно її постійно утримувати при перемотуванні плівки.
4
В «Зеніт-ЕТ» затвор відключається за допомогою кільця, яке знаходиться під кнопкою спуску. Натисніть його до клацання. Також кнопка відключення затвора може бути на нижньому торці камери, як у «Зеніт-АПК».
5
Ранні моделі цієї марки, наприклад, «Зеніт-С», відкриваються знизу. Щоб відкрити камеру, переверніть її догори дном. Праворуч ви побачите замок, який замикає нижню кришку. Підніміть дужку замка і поверніть її на півоберта проти годинникової стрілки, поєднавши покажчик замка зі словом «Одкр.» Тепер потягніть дужку вгору і зніміть кришку.
6
Для зарядки "Зеніт-С" необхідно спочатку закріпити кінець плівки з касети на приймальні котушці. Потім через низ вставити касету і котушку в фотоапарат.
7
Перед тим як відкрити камеру для розрядки, також необхідно спочатку відключити затвор, повернувши перемикач-кільце, яке знаходиться під кнопкою спуску, в напрямку літери "П". Потім, обертаючи головку для перемотування плівки в напрямку стрілки, перемотайте плівку в касету. Відкрийте фотоапарат, як було написано вище.