Як відключити музику в телефоні.

Послуга «Гудок» доступна абонентам багатьох мобільних операторів. Вона полягає в тому, що той, хто телефонує кому-небудь людина чує замість звичайних сигналів виклику музику. У разі непотрібності цю платну опцію можна відключити.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - доступ в інтернет;
  • - паспорт;
  • - офіс мобільної компанії.
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом мережі «МТС», відключити послугу «Гудок» на своєму телефоні ви можете одним із таких способів. Надішліть USSD-запит: * 111 * 29 #, натисніть клавішу виклику і дотримуйтесь інструкцій системи. Зателефонуйте за номером 0500, за умови того, що ви перебуваєте в домашньому регіоні. Скористайтеся «Мобільним помічником», набравши зі свого телефону наступний номер: 00222151. При можливості доступу в мережу, можна відключити «Гудок» за допомогою «Інтернет-помічника», зайшовши на офіційну сторінку компанії «МТС» і перейшовши за відповідним посиланням. Також ви можете зв'язатися з оператором цілодобової довідкової служби за номером 0890 або відвідати салон-представництво «МТС» у вашому місті.
2
Якщо sim-карта вашого телефону обслуговується оператором «Мегафон», то для того щоб відключити послугу «Гудок», наберіть номер 0770 і слідуйте підказкам автоінформатора. Крім того, ви можете зателефонувати за номером інформаційно-довідкової служби 0500 і в автоматичному режимі або за допомогою оператора відключити дану опцію. Скориставшись системою «Сервіс-Гід», в яку можна увійти з офіційної сторінки провайдера, ви також можете відключити послугу «Гудок». Ще однією можливістю для вирішення даної проблеми є відвідування салону-представництва оператора «Мегафон» у вашому місті.
3
За умови того, що ви є абонентом мобільної мережі «Білайн», відключити послугу «Привіт» (так вона називається у даного оператора) можна, зателефонувавши за номером 0674090770. Також зробити це можна в «особистому кабінеті мобільного зв'язку» на сайті компанії або зв'язавшись з оператором мережі за номером 0622. Спеціаліст салону зв'язку «Білайн» у вашому місті також допоможе вирішити вам цю проблему.
4
Використовуючи sim-карту мобільного компанії «Теле2», відключити послугу «Гудок» можна відправивши зі свого телефону команду: * 115 * 0 # і натиснувши клавішу виклику. Або зателефонуйте за номером довідкової служби мережі: 611 і попросіть відключити вам дану опцію. Відвідування офісу «Теле2» також допоможе вам у вирішенні проблеми.
Зверніть увагу
При відвідуванні офісу-представництва будь-якої мобільної компанії при собі необхідно мати паспорт, а при здійсненні дзвінка в інформаційну службу для зв'язку з оператором треба бути готовим назвати ваші особисті дані вказані при укладенні договору на обслуговування.