Як не погладшати годує мамі.

За 9 місяців вагітності чимало жінок набирає зайву вагу. Це відбувається через гормональні зміни. Після пологів молодим мамам хочеться швидше повернути свою колишню форму. Але чи можливо поєднувати повноцінне і різноманітне харчування, так необхідне для дитини, і схуднення?
Інструкція
1
Причинами післяпологової депресії дуже часто постає незвичний ритм життя (постійне недосипання, відсутність особистого часу, капризи малюка) і проблеми з фігурою. І тому багато заїдають своє горе різними солодощами та смаколиками. Якщо ви дійсно перебуваєте в пригніченому стані, зверніться до психолога по допомогу. А тортики замініть сухофруктами і фруктами, адже через солодкого у дитини може з'явитися алергія.
2
Багато годують мами під час грудного вигодовування відчувають небувалу потреба в молочних продуктах. Не відмовляйтеся від них, оскільки хоч вони і калорійні, але забезпечують ваш організм кальцієм, який активно забирає у вас дитина через материнське молоко. Викресліть зі свого щоденного раціону тільки некорисні молочні продукти, наприклад, жирний сир. Через нього ви не тільки поправитеся, але і у малюка почнуться проблеми зі стільцем. Віддайте перевагу молоку і сиру.
3
У перші дні, коли лактація тільки налагоджується, у годуючої мами молока небагато. Родичі або друзі можуть панікувати з цього приводу і активно радити пити багато рідини і частіше є. Але не забувайте, що молоко виробляється в першу чергу в залежності від того, як часто малюк прикладається до грудей, а не від кількості з'їденого і випитого мамою. Тому годуйте дитину на першу вимогу, це допоможе вам не поправитися.
4
Вживайте тільки свіжі, корисні і здорові продукти з мінімальним вмістом жиру і штучних добавок - консервантів, ароматизаторів, барвників і т.д.
5
У перші місяці після пологів їжте тушковану, варену і парену їжу, відмовтеся від смаженої та копченої їжі. Це допоможе зберегти фігуру і уникнути проблем з травленням у крихти.
6
Свій добовий раціон розділіть на стільки прийомів їжі, скільки разів ви докладаєте дитину до грудей. Їжте часто, але невеликими порціями. Намагайтеся не переїдати.
7
Вам необхідні фізичні навантаження. Регулярно гуляйте з малюком і більше ходіть пішки. Жир спалюється за рахунок роботи м'язів. Ведіть здоровий спосіб життя і швидко повернете свою фігуру в попередній стан.