Як позбутися вошей. Як швидко і дешево позбудеться вошей.

В даний час в аптеках присутній великий вибір ефективних засобів, які допомагають позбутися вошей, тому більше немає потреби використовувати народні методи зразок дустового мила, роз'їдаючого очі, або оцту міцної концентрації.

Також не слід катувати себе дихлофосом і іншими агресивними хімічними речовинами, які від вошей, може бути, і позбавлять, але при цьому сильно зашкодять шкіру голови, не кажучи вже про наслідки потрапляння такої речовини в очі. Незважаючи на те, що, як вже було сказано, аптечний вибір засобів сьогодні досить широкий, слід дотримуватися декількох порад, щоб не просто почати кампанію проти непрошених паразитів, а позбутися вошей швидко і ефективно.

  1. Поставтеся розумно до процесу вибору. Серед запропонованого асортименту є як дешеві засоби вітчизняного виробництва, так і дорогі імпортні. При цьому типи засобів також відрізняються різноманіттям - це рідкі шампуні, спреї, а також креми та мазі різної консистенції. Воші - це, звичайно, дуже неприємне придбання, одна новина про появу яких може ввести цивілізованої людини в стан шоку. Однак не треба піддаватися паніці і змітати з аптечних прилавків всі наявні там препарати. Не варто також покладати особливі надії на найдорожчі з них. Сучасні досягнення фармацевтики дозволяють більшості виробників випускати кошти приблизно однаковою мірою ефективності. Тому найкраще орієнтуватися на доступну ціну, вибираючи препарат не стільки з числа відомих, скільки з категорії найбільш зручних в застосуванні. Найбільш якісними препаратами є: угорські, польські та німецькі.
  2. Cамимі зручними в застосуванні є креми та мазі, тому саме їх найкраще і набувати. Вони не течуть, як шампуні, і не розбризкуються мимо цілі, як спреї. Використовуючи мазь, можна не споруджувати на голові складні компреси з поліетилену і купи рушників. Мазь має прийнятним запахом, тому, використовуючи її, можна ходить по квартирі і займатися звичними для себе справами. Зручно ще й те, що при необхідності або за випадковості, мазь можна «перетримати» понад зазначеного часу, не побоюючись наслідків для шкіри і волосся.
  3. І третє правило - ретельно поперіть і пропрасуйте постільна білизна. Цим ви позбавите себе від повторної появи непрошених гостей на своїй голові.