Як стиснути диск.

Для економії вільного місця на жорсткому диску комп'ютера передбачена можливість його стиснення. На сьогодні виконання подібної операції можливо двома способами.
Вам знадобиться
  • ПК, жорсткий диск.
Інструкція
1
Стиснення жорсткого диска з наступним автоматичним стисненням записуваних файлів. Для того щоб заощадити більше простору на жорсткому диску , в першу чергу вам необхідно зайти в папку «Мій комп'ютер». Після її відкриття, виберіть потрібне вам пристрій (за стандартом вінчестер розділяється на два сектори: «C» і «D»). Клікніть на вибраному пристрої лівої кнопкою мишки і виберіть розділ «Властивості». Після того, як ви зайдете в властивості жорсткого диска, відкрийте вкладку «Загальні» і внизу відкритого вікна поставте галочку напроти пункту «Сжимать цей диск для економії місця». Процедура стиснення займе певний час (чим більше файлів збережено на диску , тим довший буде процедура його стиснення). Після того, як стиснення буде завершено, на влаштуванні звільниться деякий обсяг пам'яті. Надалі кожен записуваний на жорсткий диск файл буде автоматично стискатися.
2
Стиснення певного файлу на диску . На відміну від попереднього методу, даний спосіб має на увазі стиск одного, або декількох конкретних файлів. Для виконання стиснення вам потрібно виділити певний документ (якщо необхідно стиснути кілька документів, виділіть з сразу), після чого, клікнути на виділенні правою кнопкою мишки. У вікні, виберіть розділ «Властивості», і на вкладці «Загальні» клікніть по кнопці «Інші». Тут вам потрібно поставити галочку навпроти пункту «Стискати вміст для економії місця на диску », після чого зберегти зміни. Файл буде стиснутий системою, завдяки чому його розмір буде зменшено.