Як відмити тарілки.

Чисті, блискучі тарілки в усі часи були показником охайності господині. Якщо в минулі часи для цієї мети використовували соду (золу, гірчичний порошок, господарське мило), в даний час на ринку наданий широкий вибір миючих засобів. Та й мити тарілки стало легше - з'явилися посудомийні машини.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - тазик;
  • - посудомийна машина;
  • - губка;
  • - сода;
  • - гірчичний порошок;
  • - сушарка.
Інструкція
1
Покладіть в посудомийну машину необхідну кількість тарілок, налийте універсальний миючий засіб 3-в-1. До його складу входить ополіскувач та сіль, завдяки чому посуд ваша буде блищати. Поставте потрібний режим миття. По закінченню часу вийміть з машини чисті тарілки і поставте в шафу.
2
Помийте тарілки вручну. Для цього в тазик з теплою водою налийте необхідну кількість миючого засобу. Виробники рекомендують на 1 літр води використовувати 1 мілілітр кошти. Візьміть губку і ретельно вимийте посуд. Для видалення сильних забруднень використовуйте жорстку губку або спеціальну щітку.
3
При наявності застарілих або висохлих забруднень, попередньо замочіть тарілки в теплій воді з миючим засобом на хвилин 15-20. Потім приступайте безпосередньо до миття посуду.
4
Вимиті тарілки обполосніть під проточною водою і поставте на сушилку. Скляний посуд рекомендується витирати кухонним рушником, щоб не залишилися патьоки і розлучення.
5
Для миття жирного тарілок ви також можете використовувати гірчичний порошок і соду. Вони не тільки відмиють посуд, але і додадуть їй дзеркальний блиск. Змішайте соду і гірчицю в рівних пропорціях і насипте в піалу або ємність з дірочками. Макао вологу губку в суміш і трете тарілки, потім обполіскуєте. Даний спосіб є не тільки економічним, але і безпечним для вашого здоров'я. Так як не один раз фахівці висловлювалися про шкоду синтетичних миючих засобів.
Зверніть увагу
При полосканні тарілок в тазику, рекомендується змінити воду не менше 3 разів. Це в тому випадку, якщо ви використовуєте синтетичне миючий засіб.
Корисна порада
Мити тарілки слід відразу після використання. Засохлі забруднення видаляються важче.