Як відкрити тренінгову компанію.

Поступово міжнародні корпоративні стандарти впроваджуються на російських підприємствах. Бізнес-тренінги стали новим форматом навчання та підготовки співробітників багатьох великих фірм. Тому попит на професійні тренінгові компанії гостро відчувається в промислових центрах. Ця ніша підприємницької діяльності привертає все більшу кількість бажаючих, тим більше що відкрити тренінгову компанію можна при порівняно невеликих грошових вкладеннях.
Інструкція
1
Плануючи відкрити тренінгову компанію, намагайтеся особливо не розраховувати на банківські кредити. Цей вид діяльності банкірам не дуже знайомий і не зрозумілий, тому банки воліють не ризикувати. У перший час доведеться розташовувати тільки власними коштами і досить жорстко економити.
2
Краще всього, якщо ви самі або ваш співзасновник будете мати необхідний досвід і рівень, а також досить великі зв'язки, щоб забезпечити успішний початок роботи компанії. Оскільки зарплата тренера високого рівня в Москві становить близько 3-4 тисяч доларів, буде добре, якщо в перший час ви самі будете вести тренінги, економлячи на зарплаті персоналу.
3
Зніміть офіс і закупите необхідне обладнання. Немає сенсу відразу купувати або брати в оренду приміщення для проведення занять. По-перше, їх можна проводити на території замовника, а, по-друге, знімати зал з погодинною оплатою буде набагато дешевше. Згодом, якщо ви плануєте розширення діяльності, вам, звичайно, буде потрібно власне або орендоване постійне приміщення, обладнане під ваші конкретні завдання.
4
Щоб не стати звичайним посередником, що привертає до роботи тренерів-фрілансерів, наберіть свій власний штат співробітників. Направте їх на спеціалізовані курси, які проводяться у великих містах. Забезпечте кожного з них всім необхідним: ноутбуком, відеокамерою зі штативом. Крім того, вам будуть потрібні відеопроектори по одному на кожних двох-трьох тренерів.
5
Розробіть концепцію вашої тренінгової компанії, що дозволяє їй виділятися на ринку серед інших подібних компаній. Залежно від умов, вона може забезпечувати замовника повним спектром послуг від підбору персоналу до його мотивації і навчання, а може, навпаки, надавати тренінгові послуги вузького спектра, але високої якості. Зорієнтуйтеся з урахуванням і кваліфікації, і досвіду роботи ваших тренерів.
6
Увімкніть відразу в первинні витрати витрати на телефон та інтернет. Як зазначають досвідчені власники тренінгових компаній, це найефективніші способи просування ваших послуг на ринку. Тому є сенс відразу замовити розробку інтернет-сайту вашої компанії і завжди підтримувати його в актуальному стані. Починайте рекламну компанію і залучення замовників.