Як підкачати ноги.

Підтягнуті та спортивні ноги - заповітна мрія і жінок, і чоловіків, охочих дивувати влітку оточуючих своєю тренованою фігурою, носити шорти, короткі спідниці, і не соромлячись, гуляти по пляжу в купальнику. Підтягнути ноги зовсім нескладно, навіть якщо вам ніколи ходити в спортзал. Прості і всім відомі вправи, що їх регулярно в домашніх умовах, допоможуть вам зробити свої ноги більш красивими і стрункими, підтягнути сідниці і позбутися проблемних зон.
Інструкція
1
Прийміть вихідне положення, зімкнувши шкарпетки і розвівши п'яти. Покладіть руки на пояс і випрямити спину. Піднімаємо на шкарпетки, завмирайте на кілька секунд, після чого опускайтеся.
2
Піднімайтеся і опускайтеся 60 раз поспіль, повільно, розслабляючись після кожного двадцятого разу. Ця вправа добре прокачує литкові м'язи. Через три-чотири дні збільште норму підйомів на 10 раз.
3
Для того, щоб привести в порядок ноги і сідниці, поставте ноги на ширину плечей і покладіть руки на пояс. З прямою спиною на вдиху ступніть назад лівою ногою, зігнувши обидва коліна під прямим кутом.
4
Праве стегно повинно лягти паралельно підлозі. Видихніть і поверніться у вихідне положення стоячи. Потім повторіть те ж саме для правої ноги . Чергуючи ногу, виконуйте вправу 25 разів підряд.
5
Ще одна вправа для зміцнення сідниць робиться, стоячи на підлозі на колінах, спершись на зігнуті лікті. Витягніть назад зігнуту ногу і отпружіньте їй вгору. Повторіть другою ногою. На кожну ногу зробіть по 20 рухів. Переверніться на спину і зробіть 20 рухів тазом вгору, напружуючи прес і м'язи сідниць.
6
Для того, щоб підтягти бічну поверхню стегна, встаньте на коліна і зіпріться на руки. Відведіть праву ногу рівно в сторону і тримайте паралельно підлозі, не піднімаючи вище корпусу. Поверніть ногу назад і повторіть з лівою ногою. Виконайте по 25 рухів в кожну сторону на кожну ногу.
7
Передню і внутрішню поверхню стегна нескладно зміцнити, роблячи присідання. Поставте ноги на ширину плечей, а руки покладіть на талію. Розведіть в сторони носки. З рівною спиною зробіть присідання на вдиху, зігнувши коліна під прямим кутом і тримаючи їх разом. На видиху встаньте. На новому вдиху знову зробіть присідання. Повторюйте мінімум 25 разів.