Як відіпрати махрові рушники. Як відіпрати рушник з ванної.

Деяким знайома така ситуація: новенькі махрові рушники, такі м'які, пухнасті і приємні на дотик, дуже скоро, буквально через кілька прань, стають жорсткими. Зрозуміло, ніякого приємного почуття, витираючись ними після ванни або душу, людина не відчує.
Інструкція
1
Перед першим пранням уважно подивіться на етикетку-ярличок, виберіть такий режим прання, який там рекомендований. Не використовуйте відбілювач, навіть якщо з якоїсь причини махровий рушник виявилося сильно забрудненим. Краще постарайтеся спочатку відіпрати особливо забруднені місця вручну, а потім вже кладіть рушники в машинку.
2
Використовуйте відбілювач лише у виняткових випадках, коли колір махрового рушника або білий, або світлих тонів, а забруднення сильне і не піддається ручному пранні.
3
Якщо ярличок чомусь відсутній, запам'ятайте, що прати махрові рушники рекомендується при невисокій температурі (не більш 60 градусів) і щадному режимі.
4
Не лякайтеся, якщо вода після віджиму буде трохи забарвлена. Це зовсім не показник того, що тканина рушників линяє. Просто вимиваються ті окремі частинки фарби, які неміцно зчеплені з тканинною основою. Переважній більшості молекул барвників вимивання не загрожує.
5
Єдиної думки з приводу того, чи варто обов'язково використовувати кондиціонер-ополіскувач при пранні махрових рушників, немає. Одні господині стверджують, що він сприяє збереженню м'якості рушників, інші вважають, що рушники при його використанні починають гірше вбирати вологу. Істина, швидше за все, лежить десь посередині. У будь-якому випадку треба використовувати помірна кількість кондиціонера. Не женіться за дешевизною, пам'ятайте, що дороге засіб більш практично (витрачається набагато меншу кількість при кожному пранні), і дає кращий ефект.
6
Постарайтеся не прати одночасно махрові рушники і речі, що мають застібки у вигляді блискавок і гачків. Тоді вам не уникнути великої кількості затяжок на речах, а це аж ніяк не покращує їх зовнішній вигляд.