Як переробити мелодію.

Безліч різних музичних форматів, існуючих в інтернеті, з одного боку приносить безсумнівну зручність - можна вибирати будь-який, найбільш підходящий з них. Але іноді виникають і проблеми: наприклад, потрібний файл представлений тільки в одному якомусь розширенні, яке не читає програвач. В такому випадку музику можна переконвертувати.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - програма для конвертації аудіофайлів.
Інструкція
1
Знайдіть і скачайте в інтернеті програму, яка дозволяє конвертувати музичні файли. Зверніть увагу на ті формати, з якими вона працює. Зазвичай програми, які викладені для безкоштовного використання, працюють з найпопулярнішими форматами. Прикладом такого програмного забезпечення може виступати: "Switch Audio File Conversion".
2
Скачайте інсталяційний файл з домашньої сторінки "Switch" або за представленою в розділі «Додатково» посиланню. Знайдіть на робочому столі ярлик: "switchsetup", клікніть по ньому. Перед вами з'явиться угоду користувача, яке ви повинні прийняти для подальшої успішної роботи програми. Далі натисніть кнопку "Next" і потім "Finish".
3
В головному вікні програми за допомогою кнопок "Add Folder" і "Add File (s)" виберіть файли, які ви хочете конвертувати. За допомогою кнопки Remove - ви можете видалити вибраний файл зі списку конвертованих. "Output Folder" - папка, в яку програма буде поміщати вже конвертовані файли. Натисніть кнопку "Browse", щоб вибрати місце на комп'ютері для даної папки, або введіть ім'я вручну.
4
За допомогою вищевказаних кнопок виберіть потрібний файл або папку для конвертації. Потім за допомогою кнопки "Output Format" вкажіть необхідні вам параметри музичного файлу в кінці конвертації, виберіть необхідний формат, в котррий потрібно переробити музику, наприклад, mp3, потім, постійний бітрейт (не менше 192 кб/с), що змінюється бітрейт (Variable Bitrate ) краще не застосовувати. В розділі "Channels" (канали) - виберіть параметр "Joint" - це найбільш оптимальна кількість каналів для поширених сучасних пристроїв відтворення аудіо. По завершенні даних налаштувань натисніть ОК.
5
В знову з'явилося, головному вікні програми конвертації натисніть кнопку "Convert". Відконвертовано файли позначаються галочкою зеленого кольору, що знаходяться в процесі конвертації - синьою, а навпроти файлів, які з яких-небудь причин не зможуть бути конвертовані, ставиться червоний хрестик.