Як написати переддипломний звіт.

Крім власне дипломної роботи студентам на п'ятому курсі доводиться писати і звіт з переддипломної практики. Даний документ досить важливий, адже, передбачається, що дані, отримані на практиці, успішно були застосовані вами в дипломній роботі.
Інструкція
1
Переддипломна практика - це час, коли ви можете використовувати отримані у вищому закладі теоретичні знання, а також зібрати інформацію, необхідну для написання практичної частини дипломної роботи. Зазвичай практика проходить на різних підприємствах. У ваших силах домовитися з будь-якою фірмою самостійно або вибрати зі списку, запропонованого науковим керівником.
2
Відправляючи вас на стажування, керівник дипломного проекту дає завдання, ставить перед вами певні цілі і завдання, яких необхідно досягти під час перебування на практиці. Дана інформація повинна найретельнішим чином бути відображена у вашій роботі.
3
На час перебування на підприємстві звіт про проходження практики повинен стати вашим особистим щоденником. Щодня записуйте відомості про те, що ви робили на стажуванні, яких домоглися результатів, які завдання вирішували і які методики застосовували при цьому.
4
Оскільки переддипломний звіт - це практична робота, в ньому має бути якомога менше теоретичних відомостей і якомога більше розрахунків, формул, різних графіків і діаграм, що ілюструють вашу роботу. Якщо ви використовуєте формули, то на початку звіту дайте опис, що означає той чи інший символ, що зустрічається у вашому звіті. Дану інформацію ви маєте право використовувати в дипломі.
5
Якщо ви показали себе на практиці з позитивного боку, і ваші розробки вирішили застосувати для подальшого використання на підприємстві, така інформація неодмінно повинна бути занесена до звіту. Це підвищить вашу підсумкову оцінку як за переддипломний звіт, так і за дипломну роботу.
6
У звіті про переддипломної роботі має бути записаний відгук з підприємства, на якому ви проходили стажування, а також відгук вашого керівника з пропозиціями щодо подальшого працевлаштування.